250-300TL arasında Bursa içi ekran kartı önerirsi

Tamamdır, BIOS sürümüyle ilgili sorun yaşamazsınız muhtemelen. Onun dışında X4 925 veya X4 945'in C3 revizyonuna bakılabilir. Uğraşmamak adına X4 925 alıp geçebilirsiniz. Takabileceğiniz en iyi işlemci ise Phenom II X6 1090t.

Peki sizce hocam sistemi yükseltmek sistemi rahatlatırmı kardeşimin oynucağı oyunlar Roblox MC tarzı oyunlar oynuycak bu işlemci ile ekran kartı için YouTube'da video bulamadım.

X4 serisi herhangi bir işlemci işinizi görür diye düşünüyorum. RAM ve ekran kartı yükseltmesi de yaparsınız zaten.

X4 serisi herhangi bir işlemci işinizi görür diye düşünüyorum. RAM ve ekran kartı yükseltmesi de yaparsınız zaten.

Çok sağ olun hocam yukarıda bir ekran kartı atmıştım bakar misiniz acaba ve o ekran kartını alınca sadece slota takmam lazım değil mi pin vb şeyler yok. @GalaxySal450

Son düzenleme:
Slota takacaksın. Pin girişi istemiyor HD 6570.

Slota takıp arkadan işlemciden değil de gücü ekran kartından alacağım değil mi kablo ile şu kablo var uyumlu mu dur ve adam kart çalışıyor dedi bir sıkıntı çıkarsa ne gibi sorunlar yaşayabilirim acaba bir tavsiyeniz var mıdır?

1679249526479.jpeg

Slota takıp arkadan işlemciden değil de gücü ekran kartından alacağım değil mi kablo ile şu kablo var uyumlu mu dur ve adam kart çalışıyor dedi bir sıkıntı çıkarsa ne gibi sorunlar yaşayabilirim acaba bir tavsiyeniz var mıdır?

Eki Görüntüle 1707846
Uyumlu ve ekran kartına takacaksın.

Geri
Yukarı