2500 TL Bandında Telefon Tavsiyesi

batuhan007

Kilopat
Daha fazla  
Haftalardır araştırıyorum birçok modele baktım. Her baktığım cihaz bir yönden eksi puan alıp beni kendinden caydırıyor. 2000 max 2500 civarlarında alabilecegim en iyi telefon nedir sizce? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Apple İphone 6 - Samsung Galaxy A6 - General Mobile 8 Huawei Nova 2 Plus / ve bütçenizi çok az aşacak şekilde Huawei P20 Lite - Samsung Galaxy Note Fan Edition - Samsung Galaxy S7 / yardımcı ola bildiysem ne mutlu bana

Apple İphone 6 - Samsung Galaxy A6 - General Mobile 8 ve bütçenizi çok az aşacak şekilde Huawei P20 Lite - Samsung Galaxy Note Fan Edition - Samsung Galaxy S7 / yardımcı ola bildiysem ne mutlu bama
Hocam şöyle ki iPhone 6s düşünüyordum bende başta fakat o kadar çok gömmüşler ki soğudum gerek burada gerek farklı sitelerde. Gm 8 tercih etmem. P20 lite da işlemcisi sorun yaratır geri kalıyor vs gibi duyumlar aldım internet üzerinden.

Son düzenleme:
Mi 8 bahsettiğim bütçeden daha fazla diye biliyorum yanlış mı?
Ama Mi6 1250 TL telefonun özellikleri çok iyi işlemciside iyi ekranı 1080P zaten yani kısacası iyi telefon Samsung gibi telefonların anca 1500 TL'ye 16 zorlarsan 32 GB alanlıları bulunurken bu 64 GB ve RAM 4 GB yani 2500 TL'lik marka telefon özellikleri var.

Ama Mi6 1250 TL telefonun özellikleri çok iyi işlemciside iyi ekranı 1080P zaten yani kısacası iyi telefon Samsung gibi telefonların anca 1500 TL'ye 16 zorlarsan 32 GB alanlıları bulunurken bu 64 GB ve RAM 4 GB yani 2500 TL'lik marka telefon özellikleri var.
Mi 6 1250 tl derken? Hocam bi link atar mısın bir zahmet ben 2500 tl den aşşagı bulamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı