2500 TL gamepad önerisi

• Konuyu başlatan LSD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 643
Ultimate modelini mi kullanıyorsunuz C modelini mi? Ayrıca ne bakımdan iyi olduğunu biraz daha açarsanız sevinirim. Şu an iki model arasındayım ya Xbox 9.Nesil ya da 8Bitdo Ultimate alacağım.

8Bitdo Ultimate'te karar kıldım. @Endless Kaan en uygun ve güvenilir nereden alabilirim ürünü?
Amazon'da birden fazla link var fakat hangisi daha mantıklı pek bilemedim.
Ben C Ultimitate modelini sipariş verdim. 9. Nesi lresmi xbox kontrolcüsü ve garantisi var, tüm oyunlarla ve xBox ile uyumlu uzun yıllar götürür gecikme yapmak ve çok iyi. Bence 9. Nesi lal bütçen varsa o kadar.

Ultimate modelini mi kullanıyorsunuz C modelini mi? Ayrıca ne bakımdan iyi olduğunu biraz daha açarsanız sevinirim. Şu an iki model arasındayım ya Xbox 9.Nesil ya da 8Bitdo Ultimate alacağım.

8Bitdo Ultimate'te karar kıldım. @Endless Kaan en uygun ve güvenilir nereden alabilirim ürünü?
Amazon'da birden fazla link var fakat hangisi daha mantıklı pek bilemedim.

Buradan alabilirsiniz.

Uyumlu ama bluetooth gecikme yapar wireless aksine aslında. Tuş dizilimi kafa karıştırabilir.
Gecikme falan yapmaz, ki ürünün 2.4G desteği de mevcut. Dongle bile çıkıyor içinden 2.4G için. Arkasından da 2.4G moduna alabiliyorsunuz. Tuş dizilimi de ortadaki 1 yuvarlak buton harici Xbox ile neredeyse aynı. Ürünü boş boş sebep bularak kötülemeye çalışmayın, iyi günler.

Gecikme falan yapmaz, ki ürünün 2.4G desteği de mevcut. Dongle bile çıkıyor içinden 2.4G için. Arkasından da 2.4G moduna alabiliyorsunuz. Tuş dizilimi de ortadaki 1 yuvarlak buton harici Xbox ile aynı. Ürünü boş boş sebep bularak kötülemeye çalışmayın, iyi günler.
Tuş dizilimi kastım xyab yerleri farklı. Ama urun guzel evet.

Geri
Yukarı