27 inç monitör önerisi

🤣 Şaka yapıyorsunuz galiba :D
almayın şu James Donkey'i alınmaz.
Sanki marka kalmamışta james önerelim 😃
Yalnız Samsung panel kullanıyor, hiçbir markanın fanboyu değilim de siz neden durduk yere böyle diyorsunuz? Bir gerekçeniz var mı? Markaya olan sebepsiz nefret nedir?

Her şey marka değildir. O monitörün panelini Samsung üretiyor tüm değerleri standart oyuncu monitörü değerlerinde. Herhangi genel bir kronik sorunu da yok.
Kullanıcının satış sonrası deneyimi, ürün deneyimi de önemli. Aldığınız JD ürüne ödeyeceğiniz fiyatta daha kaliteli hizmet satın almak varken JD tercih edeceğimi sanmıyorum.

Yalnız Samsung panel kullanıyor, hiçbir markanın fanboyu değilim de siz neden durduk yere böyle diyorsunuz? Bir gerekçeniz var mı? Markaya olan sebepsiz nefret nedir?

Hemen açıklayayım öncelikle: 1 kulaklık aldım sıkıntılı çıktı yakınlarımdan da aynı sıkıntıları duydum. Ve başka forumlarda da var sıkıntılar. Bence alınmamalı. Bir de ucuz olsa tamam dıyeceğim hem pahalı hem kalitesiz arkadaş isterse alsın. Nefrette ediyorum tam bir kazıkçı. :D

Ben olsam Lenovo'yu tercih ederdim. Hem Curved hem de 165 Hz, alınabilir. 4 ms olmasına takılmayın derim dedikleri gibi ms farkını farketmezsiniz. Gerçi bir yerde 1 ms yazıyor başka bir yerde 4 ms diyor Lenovo'nun kendi sitesine bakarak gerçeğini öğrenebilirsiniz.

Kullanıcının satış sonrası deneyimi, ürün deneyimi de önemli. Aldığınız jd ürüne ödeyeceğiniz fiyatta daha kaliteli hizmet satın almak varken jd tercih edeceğimi sanmıyorum.

Bende tam olarak bunu söylüyorum arkadaşlar neden anlamıyorlar acaba?
@qiOTin bir sıkıntı mı var? Neden kızgın atıyorsun doğruları söylüyorum.

şuan lenovo jd arasında kalmış gibi değil lenovo samsung arasında kalmış gibi düşünüyorum açıkçası sonuçta panel samsung olduğu için jd daha mantıklı geliyor.

Arkadaşım kullanıyor bir sorun yaşamadı. Ölü piksel bile çıkmadı, ölü piksel garantisi var zaten. Teknoloji şans işi biraz da, ben Aoc aldım ölü piksel doluydu.
panel samsung'un paneliymiş zaten acaba bundan mı alsam?

MSI da Samsung panel kullanıyor(Kavisli VA panel monitörlerinde) ancak iyi değil. X markanın panelini kullanması hiçbir ürünü iyi yapmaz. Hatta Samsung'un panelini alt markaların kullanması bir dezavantajdır. Zira Samsung'un kalite kontrolü kötüdür.

Bunlara ek olarak monitör sadece panelden oluşmuyor. Arka aydınlatma, iç aksam, stand gibi gibi etmenler ile devam ediyor. Hatta bir monitörün OSD menüsü bile seçim için etmen olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı