27 inch 1080p monitör tavsiyesi

Bu monitörü görmüştüm bu yorumdan sonra vazgeçtim. Sizce doğru mu söylüyor ?
Screenshot_2019-02-25-18-47-35.jpeg

Link atar mısın ? Oyun için alıyorum. Performans nasıldır.
Atayım hemen 700 tl bir fiyata satın aldım ben performans güzel va panel kullanılıyor yinede incele
Atayım hemen 700 tl bir fiyata satın aldım ben performans güzel va panel kullanılıyor yinede incele
Üstelik kavisli. O kavisin verdiği his. Anlatamıyorum

Bu monitörü görmüştüm bu yorumdan sonra vazgeçtim. Sizce doğru mu söylüyor ?Eki Görüntüle 372584
Daha önce 27 inç 1080P monitör kullandım. Ben buna çok katılmıyorum. Biraz fazla abartılıyor. O kadar rahatsız edici bir şey değil. Biraz araştırayım, güzel 2K bir şey bulursam yazarım buraya. Alternatif olarak bulunsun.

1080p için istediğiniz büyüklük fazla malesef tat alamazsınız. Tavsiyem ViewSonic olur, Acerde kötü bir ürün değil.

Birde not düşüyüm, karar verdiğiniz monitör geldikten sonra bir pixel test yapın ölü pixel durum söz konusu olmasın.
Hangi programla kontrol edebiliyoruz.

27 inç 1080P monitör kullanıyorum. Piksel sayma olayı o kadar abartılan şekilde değil ama oyun oynama amaçlı kullanılacaksa, 24 inç daha ideal olur diye düşünüyorum. Özellikle PUBG tarzı oyunlar için 27 inç büyük oluyor ve alan hakimiyeti biraz düşüyor.

Kısacası; rekabetçi, online oyunlar için bence 24 inç ve altı daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı