28 bin TL laptop önerisi

Dün başlık açmıştım. itopya.com'dan Legion indirime girmişti 25 bin liraya alacaktım :D gece bir girdim 31K'ya çekmişlerdi. Şimdi de 27.328 TL.
Araştırdım bu laptopın altta belirttiğim gibi sorunları var. Bu İtopya'nın fiyatta kıvırması canımı sıktı. Şimdi 18-28k arası verdiğim paraya değecek kaliteli bir laptop arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1-) RAM'leri 3200 MHz olması rağmen AMD işlemci nedeniyle leş. Verimi bayağı düşürüyor ve FPS'leri ciddi etkiliyor. Kendilerinin sponsorlu tanıtımındaki CS:GO oynayan arkadaştan gözlemleyebilirsiniz.

2-) Wi-Fi kartı diğer laptoplara kıyasla bayağı kötü görseli de linkliyorum.

3-) RAM kapasitesi en fazla 16 GB. Zaten üstündekiler 16. dandik RAM'leri söksen yerine takacağın en fazla 16. uzun kullanım için ayrı bir olumsuzluk.

Dosya Ekleri

• test.png
    test.png
    461,5 KB · Görüntüleme: 43
Fan sesi rezalet, ancak dönüş hızını düşürebiliyorsunuz.
Ekranında çok yüksek ihtimalle ışık sızması var(olmayanını görmedim).
Aşırı büyük bir adaptörü var.
17 inçlik bir model olmasına rağmen numpad yok.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
fan sesi beni çok darlamaz eğer iyi soğutuyorsa sorun değil.
ışık sızması aşırı değilse ve ilerde artmayacaksa dert etmem ama geri iade süreci dolmadan yollarım alırsam
adamtor de dert değil hatta yüksek watt ise daha iyi gelecek açısından
numpad umrumda değil
Adamlarin Teknik servis laptoplari 2. el...
Normal olanları ise gayet normal.
Ben de mecburiyetten Monster alacağım ama olay şu eger sıkinti olsun o binayi baslarina yikarim.
tamam da teknik servis laptopı olup olmadıklarını iyi incelemeden anlaşılmaz zaten 21.6 alayım diyorum magnezyum kasa onda bile dolu sorun okuyorum. avrupaya açılmaya hazırlanan bi firma için çok fazla şikayet var. bi tane monster alıp 14 gün laptop'ın .... koyup birşey olmazsa devam etsem mi diye de düşünüyorum
Fiyatı iyi ama W'ı az dediğin gibi mux yok Max-P 3060 performansı veriyor Max-P 3070'ler varken alınmaz bence.
evet ama 22900 TL'ye geliyor... inceleme videolarında da oyunlarda performans diğerlerine göre çok iyi değil bir de amd ekran kartı düşündürüyor ilerde sorun olur mu vs
Ben de Monster Istanbulu basarım.
hocam sen uzaktan monster fedaisi gibi duruyorsun yanlış anlama :D bütün monster başlıklarında seni görüyorum bir entryinde de monsterım yok almayı düşünüyorum yazmışsın yeni :D teknik servisten veya içerdeysen sinyal ver :D

Son düzenleme:
tamam da teknik servis laptopı olup olmadıklarını iyi incelemeden anlaşılmaz zaten 21.6 alayım diyorum magnezyum kasa onda bile dolu sorun okuyorum. avrupaya açılmaya hazırlanan bi firma için çok fazla şikayet var. bi tane monster alıp 14 gün laptop'ın .... koyup birşey olmazsa devam etsem mi diye de düşünüyorum

hocam sen uzaktan monster fedaisi gibi duruyorsun yanlış anlama :D bütün monster başlıklarında seni görüyorum bir entryinde de monsterım yok almayı düşünüyorum yazmışsın yeni :D teknik servisten veya içerdeysen sinyal ver :D
Icerden degilim.
Beni her konuda gorme sebebiniz hayatimdan koca 6 ayi sadece Monster notebook arastirarak gecirmis olmak.
Evet buyuk hataydi ama bilgi birikimim var.
Tr halki Monster cok inceliyor, ben de 6 ay + Technopat bilgi birikimi ile destek olan biriyim.

Ha olay şu:
Evet almasi risk gerektiren marka.
Alirsan en az 3 risk kabul etmelisin.
Ben bu 3 risk kabul edilmemeli diyorum genelde.
Durmadan belirtme sebebim ise duzgun incelemelerin sadece forumda olmasi.
Youtube incelemeleri yalan.

Yeni konular

Geri
Yukarı