2K 144 Hz IPS monitör önerisi

Henüz almadım mağazaya gidip alacağım 550 euro yazıyor. Ama 4090 ekran kartım geleceği için ona uygum bir sistemde toplayacağım aynı mağazadan. Toplu bir indirim talep edeceğim o yüzden. 😄
Güzel fiyat , ben de LG 27GL850-B monitörümü ikinci el 190€ aldım. Güzel monitör hayırlı olsun. Bir de hocam hangi mağazadan alıyorsunuz ? Saturn ve Mediamarkt normalden pahalı değil mi ?

27 inç klasmanında en beğendiklerim arasındadır. Alırsanız aldıktan sonra duygularınızı duymak isteriz.
Ayrıca 4090 için 4K monitör neden aramıyorsun?

Oynadığım oyunların 4K değerlerine baktım 144 FPS'e çıkamıyor çoğu. Hz'den az FPS aldığım zaman takıntılı oluyorum...

Güzel fiyat, ben de LG 27GL850-B monitörümü ikinci el 190€ aldım. Güzel monitör hayırlı olsun. Bir de hocam hangi mağazadan alıyorsunuz? Saturn ve MediaMarkt normalden pahalı değil mi?

Ben Paris'teyim. Direk ASUS'un sitesinden baktim kendi sitelerinde yönlendirdiği 4 tane mağaza vardı cybertek diye bir mağaza var buranın İtopya'sı gibi oradan alacağım.

Oynadığım oyunların 4K değerlerine baktım 144 FPS'e çıkamıyor çoğu. Hz'den az FPS aldığım zaman takıntılı oluyorum...

Ben Paris'teyim. Direk ASUS'un sitesinden baktim kendi sitelerinde yönlendirdiği 4 tane mağaza vardı cybertek diye bir mağaza var buranın İtopya'sı gibi oradan alacağım.
Anladim hocam sagolun

Henüz almadım mağazaya gidip alacağım 550 euro yazıyor. Ama 4090 ekran kartım geleceği için ona uygum bir sistemde toplayacağım aynı mağazadan. Toplu bir indirim talep edeceğim o yüzden. 😄
''Fransa da 550 birim biz de 13.000 birim. Söyleyecek o kadar şey var ki! Neyse küfür etmicez... ''Eyvallah''.
Hayırlı uğurlu olsun @stmert kardeşim güle güle kullanın...

"Fransa da 550 birim biz de 13.000 birim. Söyleyecek o kadar şey var ki! Neyse küfür etmeyeceğiz... "eyvallah".
Hayırlı uğurlu olsun @stmert kardeşim güle güle kullanın...

Teşekkür ederim. Zamanla alışana kadar bende her şeyi TL ile çarpıyordum ama bırakabildim o huyumu sonunda ve artık daha rahat alışveriş yapabiliyorum.😅

Şu ürünü önerecektim:
İncelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçekten düşük tepki süresiyle düşük ghosting/overshoot oranlı ve bunu değişik HZ aralığında sağlıyor. Miniled teknolojisiyle gerçek HDR deneyimi sunuyor.

Şu ürünü önerecektim:
İncelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçekten düşük tepki süresiyle düşük ghosting/overshoot oranlı ve bunu değişik Hz aralığında sağlıyor. Miniled teknolojisiyle gerçek HDR deneyimi sunuyor.

240 Hz bu maalesef. Teşekkürler gene de.

27 inç klasmanında en beğendiklerim arasındadır. Alırsanız aldıktan sonra duygularınızı duymak isteriz.
Ayrıca 4090 için 4K monitör neden aramıyorsun?

Sonunda fırsat buldum ve aldım gerçekten çok iyi. Yıllardır curve ekrana alışmış olsam gerek düz ekrana bakınca sanki yanlar dışarı doğru açılıyor gibime geliyor. Bakalım zamanla alışırım artık herhalde.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-12-27 at 12.12.00.jpeg
    WhatsApp Image 2022-12-27 at 12.12.00.jpeg
    281 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı