2K 144 Hz IPS monitör önerisi

Sonunda fırsat buldum ve aldım gerçekten çok iyi. Yıllardır curve ekrana alışmış olsam gerek düz ekrana bakınca sanki yanlar dışarı doğru açılıyor gibime geliyor. Bakalım zamanla alışırım artık herhalde.
👍
Kalite bir monitör.
Hayırlısıyla kullanın. Belki bir detaylı inceleme sunarsınız.

👍
Kalite bir monitör.

RAM'lerim bozuldu garantiye yolladım. Yenileri elime ulaştığı zaman görüşlerimi aktaracağım. Tek sorunum dediğim gibi baktığım zaman sanki dışa doğru eğik gibi duruyor oda yıllardır curve monitör kullandığımdan olsa gerek. :D

👍
Kalite bir monitör.

Ustam çok uzun zaman oldu ama bu ekranda HDM 2.1 var mı? Ekran kartı bulamadım hiçbir yerde kızdım gittim PS5 aldım. :D

Son düzenleme:
Ustam çok uzun zaman oldu ama bu ekranda HDM 2.1 var mı? Ekran kartı bulamadım hiçbir yerde kızdım gittim PS5 aldım.

Monitörü PS'ye bağlamak istiyorsun. Bağlayabilirsin sorun yok.
Soruna gelirsek HDMI 2.0 bağlantısına sahip. Fakat 2.2 HDCP aktarım özelliği sunuyor. Yani yüksek aktarım hızına sahip.

Monitörü PS'ye bağlamak istiyorsun. Bağlayabilirsin sorun yok.
Soruna gelirsek HDMI 2.0 bağlantısına sahip. Fakat 2.2 HDCP aktarım özelliği sunuyor. Yani yüksek aktarım hızına sahip.

Yani herhangi bir ekstra ürün kullanmama gerek yok 120Hz oynayabilmek için? :)

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    160,3 KB · Görüntüleme: 30
Kral bu 60 Hz gösteriyor değiştiremiyorum da bir bir ayar falan da yok.

Dostum senin monitörü atlamışız biz.
O monitör konsol için 120 Hz desteği yok.
Hiç o konuya girmedik bak. Şimdi resimden monitöre bakınca gördüm.
1080P'de 120 hz desteği var.

Dostum senin monitörü atlamışız biz.
O monitör konsol için 120 Hz desteği yok.
Hiç o konuya girmedik bak. Şimdi resimden monitöre bakınca gördüm.
1080P'de 120 Hz desteği var.

İade yapayım ben o zaman bunu :) Bu kalitede bu fiyata yakın biraz daha yüksek olabilir önemli değil var mı önerdiğin bir ekran PS5 için?

İade yapayım ben o zaman bunu :) Bu kalitede bu fiyata yakın biraz daha yüksek olabilir önemli değil var mı önerdiğin bir ekran PS5 için?

Bilgisayar dünyasına girmeyecek misin? Güzelim monitörü iade etmek ne bileyim. Yüreğim cızladı.
ASUS abimiz Xbox için 2K'da 120 Hz destek vermiş ama PS5 için 1080P'de 120 Hz destek vermiş.
Edit: Biraz konuyu araştırdım. Aslında olay şundan kaynaklı. PS5'te 2K desteği son gelen güncellemeye kadar yokmuş. 4K'den görüntü alıp sunuyormuş.
MSI MSI Türkiye böyle bir blog hazırlamış.
MSI Optix MAG281URF Monitör bu monitörde destek var. 4K elbette ki.

Bilgisayar dünyasına girmeyecek misin? Güzelim monitörü iade etmek ne bileyim. Yüreğim cızladı.
ASUS abimiz Xbox için 2K'da 120 Hz destek vermiş ama PS5 için 1080P'de 120 Hz destek vermiş.
Edit: Biraz konuyu araştırdım. Aslında olay şundan kaynaklı. PS5'te 2K desteği son gelen güncellemeye kadar yokmuş. 4K'den görüntü alıp sunuyormuş.
MSI MSI Türkiye böyle bir blog hazırlamış.
MSI Optix MAG281URF Monitör bu monitörde destek var. 4K elbette ki.

Zaten otomatik çözünürlük yaptığım zaman 4K yapıyor ayarı direk. 1080 ve 1440 aynı hep 60 Hz veriyor. PC'de oyun oynamam artık oynarsam en fazla Valorant LoL falan oda arkadaşlar isterse.

Geri
Yukarı