3.000 TL'ye kablosuz mouse önerisi

Dongle ile 4KHz polling rate ile kullanıyorsun polling rate raporlama hızı oluyor. 1000Hz: 1ms 4000Hz 0.25 ms.

DeathAdder aşırı büyük bir mouse. Eğer palm tutuyorsanız V3 Pro. Ancak sıfır alırım kafam rahat olur fingertip veya claw tutarım derseniz ikisinden birini önerebilirim.

Fingertip claw karması genel de claw tutuyorum oyunlar da el ölçülerim.
18-19cm arası üstten yanlardan 8cm büyük gelir diyorsunuz yani?

Resme göre elinin boyutu kaç cm olduğunu belirtirsen yardımcı olabiliriz.
Eki Görüntüle 2085927

Doğru ölçüm bu attığınız gibi mi hocam? Ben bu görsele eklediğim şekilde ölçmüştüm.
Sizin attığınız gibi yapınca 18 çıkıyor benim attığım gibi yapınca 19cm çıkıyor da çok fark eder mi?

Dongle ile 4khz polling rate ile kullanıyorsun polling rate raporlama hızı oluyor. 1000hz:1ms 4000hz 0.25 ms.

Deathadder aşırı büyük bir mouse. Eğer palm tutuyorsanız V3 Pro. Ancak sıfır alırım kafam rahat olur fingertip veya claw tutarım derseniz ikisinden birini önerebilirim.
Büyük olması dışında bu attıklarınızdan iyi ama değil mi malesef palm tutmuyorum gözüme onu kestirmiştim.

Dosya Ekleri

• eses.PNG
    eses.PNG
    699,8 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Doğru ölçüm bu attığınız gibi mi hocam? Ben bu görsele eklediğim şekilde ölçmüştüm.
Sizin attığınız gibi yapınca 18 çıkıyor benim attığım gibi yapınca 19cm çıkıyor da çok fark eder mi?

Büyük olması dışında bu attıklarınızdan iyi ama değil mi malesef palm tutmuyorum gözüme onu kestirmiştim.
Sensör farki fark edilmez kHz de fark edilmez. Shape ine hangisi uyuyorsa onu önermek kalıyor. V3 pro size büyük gelir gibi. A950 pro 4k rahatlıkla önerebilirim.

Sensör farki fark edilmez kHz de fark edilmez. Shape ine hangisi uyuyorsa onu önermek kalıyor. V3 pro size büyük gelir gibi. A950 pro 4k rahatlıkla önerebilirim.

F1 ve F1 pro arasındaki farkı vermeye değermi hocam

4000 Hz alıcısı ile bu fareyi almanı öneririm SWAR50 kodu ile 50 TL indirim alabilirsin.

Geri
Yukarı