3.350 TL Oyuncu Laptop Önerisi

Oyun için hangisini almalı?

• Dell

Oy: 14 29,8%
  • Monster

Oy: 9 19,1%
  • Lenovo

Oy: 1 2,1%
  • Asus

Oy: 3 6,4%
  • MSI

Oy: 20 42,6%

• Oy verenlerin toplamı
    47

Bay Siyah

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Birçok yerde gördüm DELL öneren var, Monster öneren var, MSI var. Bu fiyatta en akıllıca seçimi yapmak istiyorum. Uzman görüşünüzü almak istedim, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdilik şöyle bir sistem düşündüm Monster'dan. Görüşleriniz nedir?
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhabalar. Lenovo y5070 2. El dusunur musun? Garantisi devam etmekte.
Özelliklerini yazarsan bir ihtimal belki ?

Dell al tabikide GTX960 varken gidip servisten çıkmayan GTX950 mi alcan
Söylediğini biraz daha açar mısın arkadaşım servisten çıkmayan derken çok arızası olur mu diyorsun yani ?

İ7 4710hq 2.5 ghz'ten 3.5ghz'e turbolu
16gb ram
Gtx860m 4gb 128bit
1tb sshd ( 24gb SSD)

Bu arada harici sürücü var. Kısacası böyle hocam.
teklifin için teşekkür ederim kardeşim de sıfır alsam daha iyi olacak herhalde
Evet abra serilerinin sorunları çıkıyo.
Kesinlikle Dell almanı tavsiye ederim.
Tavsiyeleriniz için teşekkürler önerebileceğiniz dell modeli var mıdır ?

@Bay Siyah Şuan çok popüler olan Dell modeli var. 3.280 TL fiyatı var. İncele istersen

Dell Inspiron 7559 B70F161C i7-6700HQ 16GB 1TB 8GB SSHD 4GB GTX960M 15.6 FreeDos
Bu neden bu kadar ucuz msı a bakıyorum gtx 940 lı laptoplar bundanda pahalı bir sebebi var herhalde ? Benim 1 seferlik alma hakkım olacak bunu iyi değerlendirmem gerekli hem oyun hemde ders anlamında beni idare edebilir herhalde ?

Bu neden bu kadar ucuz msı a bakıyorum gtx 940 lı laptoplar bundanda pahalı bir sebebi var herhalde ? Benim 1 seferlik alma hakkım olacak bunu iyi değerlendirmem gerekli hem oyun hemde ders anlamında beni idare edebilir herhalde ?
Bir de önerdiğin site ebrar bilgisayar güvenilirmidir ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı