3-4 Sene Kadar Kullanmak İçin LG G3 Mü ? Galaxy Note 3 Mü ?

Uzun süre kullanmak istiyor isen Note 3 öneririm. Ben 2 senedir Note 2 kullanıyorum ve çok memnunum. Daha 2 sene kadar telefon düşünmüyorum. Note serisi candır. Al kafan rahat etsin. 3 sene sorunsuz kullanırsın.

2Ay LG G3 kullanıyorum ve ısınma problemi android 5.0 ve diğer güncellemelerle giderildi. Kamera üst düzey ve gayet güzel resimler çekebilirsin çift flaş gece çok işine yarıyor Ekran bileşeni yorulmuyor (Oyunlar en yüksek 1080p de açıldığı için) Tasarım herkesin eline uyuyor ve telefonu direk kavrıyorsun ( Elin büyük değil ise tek elle kullanamazsın.) Arayüz kasma sorunu giderildi.
Gelelim pile, Ekran süreleri hakkında bilgin varsa;
%100parlaklık,Wifi veya mobile veri açık Oyun oynarsan ortalama 3.5 saat ekran süresi alırsın.
%50Parlaklık wifi veya mobil veri internet ve sosyal ağlarda takırsan 4 ila 4.5 saat ekran süresi alırsın.
%20 veya daha düsük parlaklık ,whatsapp ,facebook ,konusma ve mesajlasirsan 5 ila 5.5 saat ekran suresi alirsin.
Eğer ekran süresinden anlamazsanız;
Tam parlaklıkta hep oyun oynarsanız yarım gün
Tam parlaklık veya %50 parlaklıkta internet ve video izlerseniz akşama kadar,
Mesajlaşma ve konuşma, whatsapp ve sosyal ağlarda takılrsanız gece yatana kadar batarya ömrü alırsınız.

Sen şimdi Android kullanıcaksın ve sürekli canın güncelleme çekecek, Ota destekli ama samsung da gelmeyecek ve sistem şişmeleri yüzünden küfür ediceksin samsung'a, o yüzden G3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Simdi G3 daha guzel nedenleri ise Snapdragon'nun Kas Gucu guzel Performans verir dunyanin en gelismis Teknolojiye ekranina sahip 3 GB RAM var daha ne olsun ama G4'un cikmasina cok az kaldi o cok guclu Telefon olucak Snapdragon 64 bit'li Canavari islemcisini kullaniyor Kas Gucune sahip bir canavardan bahsediyoruz. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı