3.5 yıllık kız arkadaşımla ayrıldık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
4 Yıllık ilişkim bittiğinde ilk 6 ay kendime gelemedim eve kapandım alkole düştüm ama ciddi manada düştüm. Onsuz yaşayamam edemem diyordum intiharı denedim oda bu sıra gezip eğleniyordu bende sadece kendimi ailemi ve sevdiklerimi üzüyordum. 😂 İlk 1.5 sene kimseyi hayatıma almadım diyet yapıp 96 kilodan 63 kiloya düştüm kilo verince tekrar amatörde top oynamaya başladım sonra fitnesse başladım şu anda standartın bir tık üstünde fena sayılmayacak vücudum var. Hayatıma çok daha iyi biri girdi 1 sene sonra nişan yaptık şu anda bir yıldır nişanlıyım ve çok da seviyorum. Önüne daha iyileri çıkar neler gelip geçiyor yani takma aynı yollardan belki de daha kötüsünden geçtim unutursun zamanla.

Forum ortamında çok da özele girmek istemiyorum hocam.
O zaman buraya yazmanız mantıksız geldi açıkçası. Neyse, ayrılma nedenini söylemezsen nasıl atlatacağını nerden bilebiliriz ki? Normal bir ayrılıksa kısa sürede atlatabilirsin. Ama can sıkıcı çokça olay yaşadıysan önerim meditasyona başlayıp zihnini dökmen. Rahatlamak gibisi yok. Önceden her gün rüyamda cinsellik içeren şeyler görürdüm. Ama çoğu mide bulandırıcıydı. Meditasyona başladım ve eskisi kadar sık olmuyor. Gittikçe azlaıyor. Güzel bir aktivite kesinlikle. Denemelisiniz. 👍

4 Yıllık ilişkim bittiğinde ilk 6 ay kendime gelemedim eve kapandım alkole düştüm ama ciddi manada düştüm. Onsuz yaşayamam edemem diyordum intiharı denedim oda bu sıra gezip eğleniyordu bende sadece kendimi ailemi ve sevdiklerimi üzüyordum. 😂 İlk 1.5 sene kimseyi hayatıma almadım diyet yapıp 96 kilodan 63 kiloya düştüm kilo verince tekrar amatörde top oynamaya başladım sonra fitnesse başladım şu anda standartın bir tık üstünde fena sayılmayacak vücudum var. Hayatıma çok daha iyi biri girdi 1 sene sonra nişan yaptık şu anda bir yıldır nişanlıyım ve çok da seviyorum. Önüne daha iyileri çıkar neler gelip geçiyor yani takma aynı yollardan belki de daha kötüsünden geçtim unutursun zamanla.
Ahh hocam ahh. Alkol de içmek istiyorum ama bir başlasam bırakamam ben. İradesiz bir insanım. Sizin adınıza sevindim. Nişanlınızla umarım iyi bir evlilik geçirirsiniz.
O zaman buraya yazmanız mantıksız geldi açıkçası. Neyse, ayrılma nedenini söylemezsen nasıl atlatacağını nerden bilebiliriz ki? Normal bir ayrılıksa kısa sürede atlatabilirsin. Ama can sıkıcı çokça olay yaşadıysan önerim meditasyona başlayıp zihnini dökmen. Rahatlamak gibisi yok. Önceden her gün rüyamda cinsellik içeren şeyler görürdüm. Ama çoğu mide bulandırıcıydı. meditasyona başladım ve eskisi kadar sık olmuyor. Gittikçe azlaıyor. Güzel bir aktivite kesinlikle. Denemelisiniz. 👍
Fark ettiyseniz detay vermiyorum hocam. Pek sevdiğim bir şey değil. Ayrılma nedenimiz iki medeni insan şeklindeydi, hala Instagram üzerinden takipleşiyoruz. O da pek mutlu değil, ben de. Meditasyon gibi şeyler çoğu Türk insanı gibi bana da ters geliyor ne yalan söyleyeyim. Sizin için de hayırlısını diliyorum.

Ahh hocam ahh. Alkol de içmek istiyor ama bir başlasam bırakamam ben. İradesiz bir insanım. Sizin adınıza sevindim. Nişanlınızla umarım iyi bir evlilik geçirirsiniz.

Teşekkür ederim. Umarım en kısa sürede unutursun hayatına öyle biri girerki eskisinden daha mutlu olursun.🙏

Öğüt vermek kolaydır. Zor olan onu uygulamak. Normalleşme hiç kolay olmayacak, normal hayatına devam etmeye çalışacaksın zor olacak ama olmak zorunda olan o. Tek derdin bu gibi gelecek, sonra etrafında insanların ne dertleri var onları düşün. Bu süre biraz uzun sürecek ona ne kadar bağlandığına bağlı. Yeni hobiler edinmeyi de deneyebilirsiniz.

Buraya yazmasını amacı biraz kafa dağıta bilmek. İnsanlar dertlerini söyledikçe rahatlar.

İşin kolay değil, geçmiş olsun.

Ahh hocam ahh. Alkol de içmek istiyorum ama bir başlasam bırakamam ben. İradesiz bir insanım. Sizin adınıza sevindim. Nişanlınızla umarım iyi bir evlilik geçirirsiniz.

Fark ettiyseniz detay vermiyorum hocam. Pek sevdiğim bir şey değil. Ayrılma nedenimiz iki medeni insan şeklindeydi, hala Instagram üzerinden takipleşiyoruz. O da pek mutlu değil, ben de. Meditasyon gibi şeyler çoğu Türk insanı gibi bana da ters geliyor ne yalan söyleyeyim. Sizin için de hayırlısını diliyorum.
Alkol gibi şeylere bulaşmayın, kendinizi geliştirmeniz hayatınıza birşeyler eklemeniz size özgüven verecektir birşeyleri değiştirebilecektir. Fitness gibi şeylere başlamak arkadaşlarla halı saha maçları spor dalları oyunlar okulunuz kariyeriniz vb. bir çok şey size özgüven kazandıracaktır.

Ruhlara karşı bir inancım yok. Budizm'in bir ibadeti olarak da yapmıyorum. Rahatça nefes alıp verdikten sonra derinliklere dalmak insanı çok rahatlatıyor. Önyargınızı kırıp başlarsanız pişman olacağınızı düşünmüyorum. Özellikle ayrıldıktan sonra kısmen bunalıma girdikten sonra. Bu arada medeni bir şekilde ayrılmanıza da sevindim. 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı