Eski kız arkadaşımla barışmak istiyorum

Kendinize sormanız gereken bazı sorular var. Gerçekten bu ilişkiye tekrardan başlamak istiyor musunuz? Arkadaş kalabilseydiniz tekrar ilişkiye başlamak ister miydiniz? Anladığım kadarıyla çok güzel bir ilişkiniz olmuş ama ayrılma kararını siz vermişsiniz. Bu noktada konu hassaslaşıyor.
İşin zor olduğu kesinleşti,yakın arkadaşıyla konuştum şimdi o magneti verdiğim günün sabahında konuşmuşlar beni kafasında tamamen bitirdiğini hiçbirşey hissetmediğini felan söylemiş.
Sizi ve ilişkinizi kafasında bitirdiğini söylemiş. Eğer gerçekten ilişkinizi geri kazanmayı kafanıza koyduysanız ve bunu yapmak istediğinizden gerçekten eminseniz, pes etmeyin. Elinizden geleni yapın, olmazsa yapacak bir şey yok. Eğer bu ilişkiyi sadece duygusal bir boşlukta hissettiğiniz için istiyorsanız, yapmayın. Size de, ona da yazık olur.

Olaylar böyle değil ama işin özüne bakarsak bu tarz bir olay yaşadım. Belki de daha kötüsü. Eski sevgiliden arkadaş olmaz. Özellikle de böyle tatlı bir ilişkiden sonra. Tam tersi olmasını beklersiniz ama değil. Ve sonunda gayet mantıksız davranmış. Benimki bana mesaj atmıştı 1 ay sonra. O zaman fark etmişti her şeyi. Ben dönmedim bu sefer de. Bu ilişki işleri gerçekten garip ve bir daha başlamak istemedim. Aynı şeyi öneririm.

İşin zor olduğu kesinleşti,yakın arkadaşıyla konuştum şimdi o magneti verdiğim günün sabahında konuşmuşlar beni kafasında tamamen bitirdiğini hiçbirşey hissetmediğini felan söylemiş.

E daha fazla zorlamanın bir manası var mı? Bu laftan sonra peşini bırakman lazım daha fazla koşma peşinde. Kızın sapığı olmaya gerek yok.

Seni hatırladım. Önce ki konuyla aynı şeyleri yazmışsın. Hayat kimsenin peşinden koşacak kadar kısa değil. Daha önüne bir sürü insan çıkacak. Unutmaya çalış.

Keşke demeyeceğim bir faydası olmayacak çünkü ama hiç güzel giden bir ilişki bir birinizi görmüyorsunuz diye biter mi be kardeşim. Yani bittiyse seninde zorlamana gerek olacak bir şey yok hayat akıp gidiyor.

Arkadaşlar kesin karar verdim bu ses kaydından sonra kıza tamamen içimi dökücem ve mesajıma cevap vermesin istemiyicem bile,artık sadece kendimi rahatlatmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı