3.5 yıllık kız arkadaşımla ayrıldık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Anil26

Hectopat
Daha fazla  
Ergen çocuklar gibi burada ağlamak istemiyorum ama moralim cidden bozuk. Hayatımın bir parçası gibiydi. :D Nasıl normalleşeceğim ben?

24 olacağım 11 Eylül'de.
Adınıza üzüldüm, uzun süreli bir ilişkiyi umarım 2-3 küçük çaplı tartışma ile bitirmemişsinizdir. Onunla tekrar eskisi gibi olmayı deneyin şansınız varsa, çünkü 3.5 yıllık ilişkinin acısı 5 yılda geçmez yeni birisi girse bile hayatınıza acısı devam eder eskisinin sonuçta duygularınız körelmiş. Geçmiş olsun umarım hayırlısı olur sizin için.

Yapma be çok üzüldüm.
Bunu hikaye paylaşır gibi buraya neden yazdığınızı anlamadım.

Nefes alamıyorsun, sanki o olmadan hiç bir şey tat veremeyecek gibi,hayatından önemli bir parça eksildi zamanının çoğunu geçirdiğin insan, ölü gibi hissediyorsun başka şeylerle zaman geçirip unutmaya çalışıyorsun adım attığın yerlerde bile onun izleri var.
Doğru karar olduğunu düşünüyorsan zaman içerisinde bunların hepsi geçiyor yeni biri çıkıyor karşına ve hepsi bir anda bitiyor ve bunların hepsi yaşanması gerekiyor. :)

Yapma be çok üzüldüm.
Bunu hikaye paylaşır gibi buraya neden yazdığınızı anlamadım.
6-7 aydır çok yoğun çalıştığım için adam akıllı konuşabileceğim kişiler bile kalmadı. Tek içimi dökebileceğim yer burasıydı. Güzel yorumunuz için de teşekkürler, göz ardı edilecek kişi arıyordum.

6-7 aydır çok yoğun çalıştığım için adam akıllı konuşabileceğim kişiler bile kalmadı. Tek içimi dökebileceğim yer burasıydı. Güzel yorumunuz için de teşekkürler, gözardı edilecek kişi arıyordum.
Buna gerçekten üzüldüm, benim de arkadaşlarım yok denecek kadar az.
Forumdaki insanlar arkadaş canlısı olunca ben de burda takılıyorum.
Normalleşmeye gelince, 3.5 yıl çok uzun bir süre, yenisini bul.
Takma kafaya.

Adınıza üzüldüm, uzun süreli bir ilişkiyi umarım 2-3 küçük çaplı tartışma ile bitirmemişsinizdir. Onunla tekrar eskisi gibi olmayı deneyin şansınız varsa, çünkü 3.5 yıllık ilişkinin acısı 5 yılda geçmez yeni birisi girse bile hayatınıza acısı devam eder eskisinin sonuçta duygularınız körelmiş. Geçmiş olsun umarım hayırlısı olur sizin için.
3.5 yıllık ilişki ama benim lise dönemimden kalma arkadaşım, hatta en iyi arkadaşımdı. Neredeyse her şeyi beraber tattık. Yeni birisi de girsin istemiyorum pek. Ne diyeyim. Sanırım buna psikoloji bozulması deniliyor, hiç daha önce yaşamamıştım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı