3 ay bilgisayarcıda çalışmak ne kadar kazandırır?

lilturshu

Femtopat
Daha fazla  
Abiler ablalar merhaba. 16 yaşındayım 2021-2022 sezonunda 11. sınıfa geçeceğim. Bu yaz para biriktirmek için 3 ay boyunca bilgisayarcıda çalışmak istiyorum. (Mahalle bilgisayarcısı değil.) Donanım konusunda yeterli derecede ve Windows konusunda orta düzeyde bilgim var. Sizce aylık takriben kaç TL kazanabilirim?

Abiler ablalar merhaba. 16 yaşındayım 2021-2022 sezonunda 11. sınıfa geçeceğim. Bu yaz para biriktirmek için 3 ay boyunca bilgisayarcıda çalışmak istiyorum. (mahalle bilgisayarcısı değil.) Donanım konusunda yeterli derecede ve Windows konusunda orta düzeyde bilgim var. Sizce aylık takriben kaç TL kazanabilirim?

Bunu neden bilgisayarcıya sormuyorsun?

Abiler ablalar merhaba. 16 yaşındayım 2021-2022 sezonunda 11. sınıfa geçeceğim. Bu yaz para biriktirmek için 3 ay boyunca bilgisayarcıda çalışmak istiyorum. (Mahalle bilgisayarcısı değil.) Donanım konusunda yeterli derecede ve Windows konusunda orta düzeyde bilgim var. Sizce aylık takriben kaç TL kazanabilirim?

Belli olmaz firmadan firmaya değişir.

Dostum bunu çalıştığın yer ile konuşman lazım. Ve istediğin bütçeyi söylemelisin ve uzlaşmalısın.

Geri
Yukarı