3 ay bilgisayarcıda çalışmak ne kadar kazandırır?

Lütfen mesajı tam okuyun ondan sonra cevap verin.

Mesajınız 10 satırdan oluşmuyor, hepsini okuyup cevap verdim zaten. Aylık 1.000 TL uçuk bir fiyat, bilgisayarcı tanıyıp bilmediği hatta reşit olmayan bir çocuğa neden 1.000 TL maaş versin? Bilgisayarcı aylığı olabildiğince düşük tutar, işine gelirse çalışırsın. Zaten bilgisayarcıya gidecek adam para kazanmak için değil öğrenmek için gider.

Mesajınız 10 satırdan oluşmuyor, hepsini okuyup cevap verdim zaten. Aylık 1.000 TL uçuk bir fiyat, bilgisayarcı tanıyıp bilmediği hatta reşit olmayan bir çocuğa neden 1.000 TL maaş versin? Bilgisayarcı aylığı olabildiğince düşük tutar, işine gelirse çalışırsın. Zaten bilgisayarcıya gidecek adam para kazanmak için değil öğrenmek için gider.
Sadece tahmin adama göre değişir 1000 tl uçuk bir rakam değil

Mahallede değil resmi yerde çalışmak istiyorsunuz.
Güzel ama ortalık kriz iken hangi büyük firma bu?
Cafeler de garsonluk yap para kazanırsın açık söyleyebilirim, günlük ücreti yerine göre değişir.
Açıklamada ki özelliklerinizi kâle alamazlar.

Mesajınızda eksiklik var. Toplam demişsiniz, iyi güzel de ne kadar zamanda? 3 ayda bu para kazanılıyorsa gerçekten iyi. Ben de 16 yaşındayım 3 ayda bu paranın yarısını verseler bile çalışırım.

Hangi sehirdesin bilmiyorum ama yaşadığım şehirde aylık 1500 TL kazanan yaşıtlarınız var.

Hocam bir arkadaşım bir tanıdığının otelinde çalışarak(ne yaptığını bilmiyorum ama 14 yaşında) aylık 1100-1200 TL kazanıyordu ama bilgisayar tamircisinde en fazla 750-800 diye düşünüyorum.

Sadece tahmin adama göre değişir 1000 TL uçuk bir rakam değil.
Gayet uçuk bir rakam. Sorun bende diye şimdi gidip babama sordum, aylık 200 TL alırsa iyidir dedi. Şu zamanda kim 16 yaşında ki birisine 1.000 TL maaş verir gözünüzü seveyim? Gidip çalışmak istese yapacağı tek şey yerleri süpürüp ustayı izlemek olacak. Ustanın bilgisayarı teslim edeceğini mi düşünüyorsunuz?

Gayet uçuk bir rakam. Sorun bende diye şimdi gidip babama sordum, aylık 200 TL alırsa iyidir dedi. Şu zamanda kim 16 yaşında ki birisine 1.000 TL maaş verir gözünüzü seveyim? Gidip çalışmak istese yapacağı tek şey yerleri süpürüp ustayı izlemek olacak. Ustanın bilgisayarı teslim edeceğini mi düşünüyorsunuz?

Bilgisayarcı sadece bilgisayar la uğraşmak mi saniyosunuz bir de temizlenecek tek yer yerler mi?
Bir esnaf dükkanında iş bitmez sadece bazen az bazen çok olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı