3 aylık iPhone 13 için değişim istenmeli mi?

Daha fazla  
Herkese merhabalar. Bozulan iPhone 13 cihazımı servise göndermiştim değişim için. Fakat değişim kararı değil onarım kararı çıkarak onarıldı. Şu an da cihaz elime geldi. Sizce kullanmalı mıyım yoksa değişim için tekrar mı göndermeliyim? Siz olsanız değişimi mi tercih ederdiniz, onarımı mı? Henüz 3 aylık bir cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkünse direkt bir Apple Store'da Genius Bar ile görüşme sağlayın. Ben değişimi kabul etmezdim. Sorunun ne olduğu söylemeniz daha doğru olacaktır.

Mümkünse direkt bir Apple Store'da Genius Bar ile görüşme sağlayın. Ben değişimi kabul etmezdim. Sorunun ne olduğu söylemeniz daha doğru olacaktır.
Anlayamadım. Cihazım zaten değişmemiş onarılmış diye yazıyor sitede. Şuan sıkıntısız kullanılıyor. Ama anlamadığım birşey önceden çizik olan yerlerde artık çizik yok imei numarası değişmiş ve model numarası N ile başlıyor.

• Bir başka yöntem olarak model numarasını kontrol etmek örnek verilebilir. iPhone model numarası “M” ile başlıyorsa sıfır, “F” ile başlıyorsa tamir edilmiş ve “N” ile başlıyorsa değişim cihazı demektir.

Anlayamadım. Cihazım zaten değişmemiş onarılmış diye yazıyor sitede. Şuan sıkıntısız kullanılıyor. Ama anlamadığım birşey önceden çizik olan yerlerde artık çizik yok imei numarası değişmiş ve model numarası N ile başlıyor.

• Bir başka yöntem olarak model numarasını kontrol etmek örnek verilebilir. iPhone model numarası “M” ile başlıyorsa sıfır, “F” ile başlıyorsa tamir edilmiş ve “N” ile başlıyorsa değişim cihazı demektir.
Eski cihazı imha edip yenisini göndermiş olmasınlar? Ama sitede neden onarılmış yazıyor.

O zaman size Swap cihaz vermişler onarım değil. Hangi teknik servise gittiniz?

O zaman size Swap cihaz vermişler onarım değil. Hangi teknik servise gittiniz?

Turkcell'e yolladım onlarda genpaya yollamış. Genpada direk Apple onarım merkezine yollamış. Kutudaki IMEI ile telefonda ki IMEI tutmuyor. Aynı şekilde seri numaraları da uyuşmuyor. Satarken problem olmasın bu durum?

Turkcell'e yolladım onlarda genpaya yollamış. Genpada direk Apple onarım merkezine yollamış. Kutudaki IMEI ile telefonda ki IMEI tutmuyor. Satarken problem olmasın bu durum?
Ürün değişmiş onarılmamış bunun ile alakalı size kağıt vermeleri lazımdı. Siz onlarla görüşüp doğru belgeyi talep edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı