3 aylık iPhone 13 için değişim istenmeli mi?

Zaten değişim istiyordum hocam bende isabet oldu. Fakat çoğu kişi de değişimi önermiyor bunun sebebi nedir ?
Değişim cihazları dünya genelinde Refurbrished yani tamir edilmiş cihazlar oluyordu. Türkiye'de yasalar buna müsade etmediği için sıfır cihaz veriliyordu tabi bu cihazlar yine swap cihazı olarak geçiyor. Ama eğer yanlış hatıralmıyorsam refurbrished cihazların önü açıldı Türkiye'de tabi bu demek değil ki sizin cihazınız tamir edilmiş. İnsanların neden öyle düşündüğünü tam olarak bende bilmiyorum.

Değişim cihazları dünya genelinde Refurbrished yani tamir edilmiş cihazlar oluyordu. Türkiye'de yasalar buna müsaade etmediği için sıfır cihaz veriliyordu tabii bu cihazlar yine swap cihazı olarak geçiyor. Ama eğer yanlış hatıralmıyorsam refurbrished cihazların önü açıldı Türkiye'de tabii bu demek değil ki sizin cihazınız tamir edilmiş. İnsanların neden öyle düşündüğünü tam olarak bende bilmiyorum.

Şu an Apple'ı aradım konuştum. IMEI'den sorguladılar ve cihazımın değişim cihazı olduğunu onayladılar. Hiçbir şekilde birleştirilme cihaz değil mi diye sorduğumda hayır öyle bir şeyi Apple yapamaz kaldı ki yapsa bile iPhone 13 daha yaygınlaşmamış bir cihaz olduğu için öyle bir şey söz konusu olamaz içiniz rahat olsun dediler.

Şu an Apple'ı aradım konuştum. IMEI'den sorguladılar ve cihazımın değişim cihazı olduğunu onayladılar. Hiçbir şekilde birleştirilme cihaz değil mi diye sorduğumda hayır öyle bir şeyi Apple yapamaz kaldı ki yapsa bile iPhone 13 daha yaygınlaşmamış bir cihaz olduğu için öyle bir şey söz konusu olamaz içiniz rahat olsun dediler.
Evet, bende öyle tahmin etmiştim.

Geri
Yukarı