3 fanlı RGB kasa önerisi

Bütçe
0-550
Ya ben kullanmak istiyorsam? Belki denemek istiyorsam? Şu tavırları artık lütfen bırakın kendi istediğinizi değil insanların istediğini söyleyin. Soruna da cevap veriyorum Şu anda kullandığım laptop abimlerin eski laptopu içinde GTX 860M var ve bende AMD bir ekran kartı denemek istiyorum. Oldu mu şimdi? Muradına erdin mi?
Sadece yardım etmek istiyorum? Kendi istediğimi aldırmıyorum, en iyi olanı aldırıyorum.

Eğer bir bilginiz veya tecrübeniz varsa konu açmayın gidin ne istiyorsanız onu alın. Ben sadece mevcut bilgim ve mevcut tecrübem dahilinde yardım ediyorum.

Size yardım etmek isteyenlere bu tavırları sergiliyorsanız hoş değil.

AMD bir ekran kartı denemek istiyorum.
Kendim 5600XT kullanıyorum ve aldığım için çok pişmanım. İnsanların benim yaşadıklarımı yaşamasını istemiyorum ve üstüne bir de azar yiyorum.

Sadece yardım etmek istiyorum? Kendi istediğimi aldırmıyorum, en iyi olanı aldırıyorum.

Eğer bir bilginiz veya tecrübeniz varsa konu açmayın gidin ne istiyorsanız onu alın. Ben sadece mevcut bilgim ve mevcut tecrübem dahilinde yardım ediyorum.

Size yardım etmek isteyenlere bu tavırları sergiliyorsanız hoş değil.

Kendim 5600XT kullanıyorum ve aldığım için çok pişmanım. İnsanların benim yaşadıklarımı yaşamasını istemiyorum ve üstüne bir de azar yiyorum.

Evet kendi istediğini aldırmıyorsun fakat benim soruma cevap vermiyorsun. Benim soruma cevap verseydin mesela bunlar olmicaktı. Biliyorum tavsiye veriyorsunuz fakat insanlar bundan hoşlanmayabilir. Sadece sorularının cevabını almak istiyor olabilir.

Intel almanızı tavsiye ederim

Hacı anlamıyorsunuz galiba.
AMD ekran kartı ve işlemci alacağım diyorum neden böyle yapıyorsunuz hacı alooo?
Niye yani niye? Bilerekten falan yapıyorsanız yapmayın şakanızı komik değil.
Tavsiye veriyorsunuz tamam ama ben AMD almak istiyorum ve bunu da söyledim.
Lütfen dediklerime cevap verin.

Dostum bunun gibi birkaç kasa daha bulabilir misin? Sonunda sorumdan anlayan biri çıktı teşekkürler.

Hocam biraz araştırmam lazım şu an aklımda yok, aquarius da çok güzel kasadır. Kendim de onu alacağım sistem toplarken. Tavsiye ederim. Bizim forumun en iyi özelliği konunun dışındaki şeyleri sormaktır.

Geri
Yukarı