Oyun 3 yıllık Xbox Game Pass Ultimate 580 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1 sene aldım.

Merak ediyorum da, daha geçen ay 29.99 TL’den 1 aylık satın aldım. 580 TL 3 yıllık gayet normal değil mi? Adamlar 3 yıllık fiyatta %50 indirim yapmış oluyor. :)
zam gelmezse.

Teşekkürler bugün denedim biraz uğraştırdı fakat başarılı şekilde 3 yıllık aldım.

3 yıllık live gold aldıktan sonra ultimate geçirirken parayı çekti ama aboneliği vermedi, yaşayanınız varmı?

hala çalışıyor mu bu yöntem?

Hocam daha önce 1 senelik üyeliğim vardı süresi bitmişti şimdi beklememe rağmen 12 aylık üyelik görünmüyor bende. Sebebi ne olabilir?

Mevcut gamepass'i iptal etme yolu yok mu? Siteden iptal etmeye çalışınca Xbox Game Pass Ultimate aboneliğiniz için zaten ödeme yaptınız diyor. Benim game pass bitene kadar kesin zam gelir buna da.

Not: Sorumluluk tamamen size aittir. Ben yaptım size de nasıl yaptığımı yazıyorum. Yok benim param gitti felan demeyin sonra.

Evet arkadaşlar bu yöntem biraz karışık daha önce 3 yıllık taktikle alanlar için de geçerli bu taktik. Çünkü ben daha önce Xbox Live Gold 3 yıllık almıştım bende oldu.
Öncelikle herhangi bir aboneliğimizin olmaması gerekiyor.

Daha sonra aşağıdan Xbox Live Gold alacağız ama 1 yıllık seçenek çıkınca alacağız.
Aşağıdaki linke gidiyoruz;
Seçeneklerde 1 aylık ve 3 aylık Xbox Live Gold var. Bunlardan bir aylık olana tıklıyoruz satın al diyoruz fakat gelecek pencerede çarpı ile iptal ediyoruz.
Sayfayı yenilemeyin biraz bekledikten sonra seçeneklere 12 aylık seçenek geliyor. Satın alıyoruz ve yinelenen ödemeyi kapatıyoruz.
2 defa daha aynı işlemleri yapıyoruz. Birinci 12 aylığı satın aldıktan sonra uzat seçeneğinde de aynı işlemi yapıyoruz. Yani toplamda 36 aylık Xbox Live Gold oluyor.
Bütün bunları yaptıktan sonra aşağıdaki linkten Xbox Game Pass Ultimate alıyoruz;

Ve 3 yıllık Xbox Game Pass Ultimate'imiz hazır. :)

Eki Görüntüle 1619545

Eki Görüntüle 1619546
Dostum doğru anladım mı teyit etmek için soruyorum 12 aylık ilk işlemi yapıyorum MS hesabına gidip yinelenen ödemeyi kapat diyorum sonra tekrar 12 aylık abonelik alıyorum yine yinelenen ödemeyi kapatıyorum ardından son kez tekrar 12 aylık abonelik alıp yine son kez yinelenen ödemeyi kapat diyorum ardından yine MS hesabı sayfasında iken köşede bir yerde game pass ultimate e yükselt çıkıyor ona basıp 45tl daha verip 3 yıllık live Gold u 3 yıllık game pass ultimate e çeviriyorum doğru anlamışım di mi? Bu arada ben başka bir arkadaşın açtığı konudaki gibi 3 ayrı sayfa açarak yaptım ama olmadı yani yanlış oldu ve 1 tane 3 yıllık yerine 3 tane 1er yıllık abonelik aldım ardından ultimate yapmaya çalıştım ama MS sayfasi sürekli bizden kaynaklı hata var dedi yapmadı ben de 3 aboneliği de iptal edip para iadesi istedim şimdi onu bekliyorum para iadeleri olduktan sonra senin dediğin gibi deneyeceğim bir de of saçma sapan şeyler yüzünden para kaçmaz fazladan inşallah

Hocam daha önce 1 senelik üyeliğim vardı süresi bitmişti şimdi beklememe rağmen 12 aylık üyelik görünmüyor bende. Sebebi ne olabilir?
Bir yer de gördüm eğer 12 aylık seçenek çıkmazsa Chrome opera Firefox gibi başka tarayıcılardan deneyin yazıyordu bir de önce 1 aylık seç katil de ödeme sayfasını kapat sonra 3 aylık seç katil de ödeme sayfasını kapat işlemini birkaç kez sayfayı yenileyip dene istersen en kötü yeni bir MS hesabi aç oradan kesin olur

Dostum doğru anladım mı teyit etmek için soruyorum 12 aylık ilk işlemi yapıyorum MS hesabına gidip yinelenen ödemeyi kapat diyorum sonra tekrar 12 aylık abonelik alıyorum yine yinelenen ödemeyi kapatıyorum ardından son kez tekrar 12 aylık abonelik alıp yine son kez yinelenen ödemeyi kapat diyorum ardından yine MS hesabı sayfasında iken köşede bir yerde game pass ultimate e yükselt çıkıyor ona basıp 45tl daha verip 3 yıllık live Gold u 3 yıllık game pass ultimate e çeviriyorum doğru anlamışım di mi? Bu arada ben başka bir arkadaşın açtığı konudaki gibi 3 ayrı sayfa açarak yaptım ama olmadı yani yanlış oldu ve 1 tane 3 yıllık yerine 3 tane 1er yıllık abonelik aldım ardından ultimate yapmaya çalıştım ama MS sayfasi sürekli bizden kaynaklı hata var dedi yapmadı ben de 3 aboneliği de iptal edip para iadesi istedim şimdi onu bekliyorum para iadeleri olduktan sonra senin dediğin gibi deneyeceğim bir de of saçma sapan şeyler yüzünden para kaçmaz fazladan inşallah

Bir yer de gördüm eğer 12 aylık seçenek çıkmazsa Chrome opera Firefox gibi başka tarayıcılardan deneyin yazıyordu bir de önce 1 aylık seç katil de ödeme sayfasını kapat sonra 3 aylık seç katil de ödeme sayfasını kapat işlemini birkaç kez sayfayı yenileyip dene istersen en kötü yeni bir MS hesabi aç oradan kesin olur
Aynen bir daha sekme açarak bir işlem yapmayın özellikle normalde de bu işlem tavsiye etmem. Biri olunca yinelenen ödeme kapatıp tekrar yapıyoruz 36 ay olana kadar. Daha sonra yükseltiyoruz bu kadar.

1 aylık satın ala basıyoruz ama almıyoruz çarpıya basıyoruz biraz bekledikten sonra çıkıyor seçeneklerde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı