30 dakikada korsan oyuna olan fikrim değişti

Reddit'te korsan oyunlar ile ilgili büyük bir başlık var virüs yemek istemeyen o konuya bakabilir. Türk sitelerinden indiriyorsanız veya şöyle bedava oyun böyle ücretsiz oyun.com gibi sitelerden indirirseniz de virüs bulaşabilir.

Her korsan oyun virüslü değildir. Tamamen güvenli olanlar da var.
Kimisi oyunu babamın hayrına kırmıyorum içine bir virüs koyayım da mining yapsın bunu indirenlerin bilgisayarı der. Kimisi de tamam babamın hayrına kırmıyorum ama şe*****zlik yapacağıma bunu indiren insanları 20 tane reklamlı sayfadan geçirip kanser ederek bir gelir sağlayayım diyor.

Korsanı eleştirenlerin çoğu genelde birincisine denk geldiği için eleştiriyor ama işin etik tarafı da var ki ona bir şey demiyorum zaten.

Hocam korsan ile orijinal arasında dediğiniz kadar fark yok. Siz para verdiğiniz için oyun size daha kaliteli geliyordur :D.
Var, korsanlarda tüm ara sahneler ya silinir, ya da bozulur.
Hocam haklısınız, herkes virüs yersin yiyor sağlam sitede indirmezsen yersin.(İndirmek baya kolay nasıl virüs yiyorlar anlasam.)
Çok basit. Virüs yemek için:
unnamed.png

Bu butona ömrümde bir kere dalgınken bastım, ve .nppp'ye kavuştum :/

Genellikle hep sağlamindirden indiririm. Sağlamindir de çoğu oyun dosyası bozuk çıkar. YouTube'daki linklere bakarım. Sonra Google'a GTA vc indir yazar karşıma çıkan sitelerden indiririm yine virüs bulaşır ve indiremem döngü hep böyle.

Düzgün yerden indirmeyi öğrenirsen bu tür sorunlarla karşılaşmazsın.

Geri
Yukarı