30 saattir uyuyamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam size ilgi eksikliği teşhisi koydum. Şimdi aşşağıda yazacaklarım durumunuza iyi gelecektir.

Hocam napıyorsunuz size bir şey olacak yapmayın 😱😱😱. Hocam yoksa psikolojik sorunlarınız mı var? Hocam çok tehlikeye atıyorsunuz kendinizi yapmayın sakın. Aman hocam yatın uyuyun delirdiniz mi? Vay be hocam o kadar uyumamak ne derdiniz vardı kim bilir? 🚬🚬🚬

@444617 Tüm soundtrackların ilk 2 dakikasını dinleseniz yeterliydi aslında :D Hepsinden 2'şer olarak 10 dakikada dalardınız uykuya.
Size önerim piano çalmanız. Evinizde varmı bilmiyorum ama hep çalarken uykum gelir ve yanıbaşında uykuya dalardım.

Dosya Ekleri

• 1be6b807892fd3118eacf1f53806204a.jpg
    1be6b807892fd3118eacf1f53806204a.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 22
@444617 Tüm soundtrackların ilk 2 dakikasını dinleseniz yeterliydi aslında :D Hepsinden 2'şer olarak 10 dakikada dalardınız uykuya.
Size önerim piano çalmanız. Evinizde varmı bilmiyorum ama hep çalarken uykum gelir ve yanıbaşında uykuya dalardım.
Bana göre değil Witcher 3'ü 5-6 saat oynayıp bıraktım. Soundtrackte öyle. Maalesef piano yok evimizde.

Askeri hareketli şekilde görüyorum el sallıyor bana.

Eğer ufacık şüphen varsa technopat geçmişime bak göreceksin her 10 dk da bir yorum attım.
Ne şüphesi dostum bana ne 🤣, sadece fikrimi dedim kendim için. Uyku olmayınca yanlış anlaşılmalar artıyor belli ki. Orada, nasıl oluyor anlamadım derken bir inanmama değil de şaşkınlık söz konusu. Geçmiş olsun.

72 saate yaklaştığım bir dönem oldu hayatımda. Tekrarını yaşamam umarım. Canımın bir parçası hastanede yatıyordu. Hadi rahatça uyu bakalım uyuyabilecek misin?
Aklının yağını yediğim! Allah dert vermesin sanki biz yaşamadik gibi konuşman sinirime dokundu. Ben orada nasıl oluyor anlamadım derken şüphe, inanmama değil de şaşkınlık duydum. Tabii olabilir. Ben de hastanede sevdiğimi bekledim ve kaybettim eğer rahatça uyu bakalım uyuyacak mısın soruna hitafen? Bir dert sende yok yani, biz de çektik ve amin, Allah bir daha göstermesin. Olayı yaşayalı 1.6 sene oldu ve o zaman kim bilir geceler nasıl geçti, ben şu son zamanki bir halimden yola çıktım. Adam dert belirtse zaten sorun yok olur ama kendisi de demiş sebebsiz diye, kapiş. Neyse çok uzadı da umarım demek istedigimi anlamışsındır. :)

38. Saate az kaldı. İlk defa uyumaya çalışıyorum yarım saat deneyip yazicam.

Sıkıcı film veya çocuk filmleri izle. Uyuyacağım diye üstüne gidersen beynini zorlamaya alıştırmış olursun denendi ve onaylandı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı