Uyuyamıyorum

c4uc1

Picopat
Daha fazla  
Gece bir türlü uyuyamıyorum yatağa yatmadan önce uykum var ama yatağa yattığım anda uykum kaçıyor tuvalete gitmek için yataktan kalkıyorum. Uykum olduğunu hissediyorum geri yatağa yatıyorum yine uykum kaçıyor her gün 5.30 6.30'a kadar uyuyamıyorum bazen hiç uyuyamıyorum herhangi psikolojik rahatsızlığım yok. Neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Var olduğunu zaten sen fark edemiyorsun bende hep öyle sanıyordum 1 senedir tedavi görüyorum, gündüz antideprsanlar haricinde yatarken zestat 15mg bana yetti 1 sene kullandım ilaç kullanmayı sevmediğimden zestatı bıraktım ama şimdi uyku problemim yok. İmkanın varsa dizi, kitap vs kafanı meşgul ederek yatmayı dene derim düşünmekten oluyor, bu tahammülsüzlük dönemin bozukluğu insanların saygısızlığı zaten hiçbirimizde akıl sağlığı bırakmadı.

Var olduğunu zaten sen fark edemiyorsun bende hep öyle sanıyordum 1 senedir tedavi görüyorum, gündüz antideprsanlar haricinde yatarken zestat 15mg bana yetti 1 sene kullandım ilaç kullanmayı sevmediğimden zestatı bıraktım ama şimdi uyku problemim yok. İmkanın varsa dizi, kitap vs kafanı meşgul ederek yatmayı dene derim düşünmekten oluyor, bu tahammülsüzlük dönemin bozukluğu insanların saygısızlığı zaten hiçbirimizde akıl sağlığı bırakmadı.

Sağ olun hocam ben fark ederim sanıyordum ama yine de doktora gitmeyeceğim zaten gün içinde 1 saat fittness yapıyorum yatmadan önce duş alıyorum papatya çayıda denedim ona rağmen uyuyamıyorum işin garip yanı ailemde de bu sorunu yaşıyanlar var ama onların durumu benden daha iyi en azından bir şekilde uyuyabiliyorlar.

Bana da oluyor 2 gündür.

Çok ilginç sanki bir virüs gibi ben ve ailemde bu sorunu yaşıyor ve hemen hemen aynı anda bu sorun oldu hepimizdede.

Bana da oluyor 2 gündür.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı