300 bin TL'ye otomobil önerisi

Daudga

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. İlk arabam olacak ve ailemle birlikte bineceğim. Hatchback araba daha çok seviyorum ama sedan da olur. Kia nasıldır? Bir tane 2010 model Kia ceed 244 bin kilometre 9 parça ve 35 bin tramer kayıtlı buldum. Nasıldır? Yedek parça sorunu yaşar mıyım ya da en fazla 300000 TL'ye kadar çok sorun çıkartmayacak ne almamı önerirsiniz? Yedek parça bulunabilirliği ve ucuz olması da biraz önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz Cruze bulabilirseniz öneririm, özellikle 2.0D olanlar çok iyidir çok ufak oynamayla 210HP oluyor araç ayrıca o fiyat bandındaki araçların hemen hepsi ancak stoplarınızı izlerler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O paraya temiz bulunmaz cruze. Bende seninle aynı durumdaydım pek beğenmesem de 220 bine clio 2 aldım full paket, şuan 250 270 civarı. Hem parçası ucuz hem yakıtı ekonomik, elden çıkarmak istediğin zaman piyasası var. İlk defa araç kullanacaksan sorunlu araba alma çünkü aracı yoruyorsun istemeden de olsa öğrenirken. 1 yıl binip focus alıcam ben, acemiliği atmak için fiat reno bence en mantıklı araçlar. İmkan meselesi birde çok para vardır umursamaz insan ama ben bu şekilde yaptım.

Merhaba. İlk arabam olacak ve ailemle birlikte bineceğim. Hatchback araba daha çok seviyorum ama sedan da olur. Kia nasıldır? Bir tane 2010 model Kia ceed 244 bin kilometre 9 parça ve 35 bin tramer kayıtlı buldum. Nasıldır? Yedek parça sorunu yaşar mıyım ya da en fazla 300000 TL'ye kadar çok sorun çıkartmayacak ne almamı önerirsiniz? Yedek parça bulunabilirliği ve ucuz olması da biraz önemli.
ford fiesta, lacetti, polo.

Honda Civic bakabilirsiniz. Motor konusunda sıkıntı çıkartmaz Japon'lar geçmişte nasıl kullanıldığı önemlidir tabii. Ya da corolla da tercih edilebilir.

Bizde şu an aynı fiyatlara araba bakıyoruz Peugeot 301 önerebilirim Fiat linea da ve Dacia sandeolarada bakabilirsin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı