300 TL fare önerisi

Drag click ile işi olmayan da kullanabilir. Antika olmadığı sürece sensöre göre mouse alınmaz.
TUF M3 hakkında forumda olsun başka yerde olsun ani takılma şikayeti var. Diğeri için haklısın ama.

TUF M3'ün sensörü 100 IPS 20G gibi düşük değer verdiği için ani takılma oluyor. Ayrıca Switchleri de kötü.

Fare için minimum 200 IPS 20G değer önerilir (Oyun için).

Farelerde sadece sensöre değil switche skateze LOD'a yazılıma malzeme kalitesine ve shapesine de bakılır.

Standart bir kullanıcı 100 IPS ile 200 IPS arasındaki farkı anlayamaz. Dediğim gibi orta çağdan kalma değilse mouse ergonomisi daha önemli sensörden. Takılma sorunu yaşanırsa da zaten arkanızda ASUS'un müşteri hizmetleri olucak.

Standart bir kullanıcı 100 IPS ile 200 IPS arasındaki farkı anlayamaz. Dediğim gibi orta çağdan kalma değilse mouse ergonomisi daha önemli sensörden. Takılma sorunu yaşanırsa da zaten arkanızda ASUS'un müşteri hizmetleri olucak.
Tabii evet standart kullanıcı anlayamaz. Ama oyun oynayacak sanırım arkadaş. Ondan böyle yorumlar yapıyordum.

Günlük kullanım standart kullanım için ofis fareleri bile yeterli.

Ergonomi konusunda da haklısnız.

100 ile 200 IPS arasındaki fark anlaşılmaz mı? Umarım şaka yapıyorsunuzdur.

Tabii evet standart kullanıcı anlayamaz. Ama oyun oynayacak sanırım arkadaş. Ondan böyle yorumlar yapıyordum.

Günlük kullanım standart kullanım için ofis fareleri bile yeterli.

Ergonomi konusunda da haklısnız.
evet oyun oynayacağım.Ayrıca bu deluxm625in driver programına baktım da içi çok karışık geldi.

Evet oyun oynayacağım. Ayrıca bu deluxm625'in driver programına baktım da içi çok karışık geldi.
Sürücü arayüzü gayet basit hocam. Karıştıracak bir şey yok, sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Ben kendi faremden gayet memnunum. Benimkinde PMW 3327 sensör var bahsedilen cihazda PMW 3360 bulunmakta, PMW 3360'ın teknik degerleri (IPS, G) daha üstün. Öneririm, bu butcedeki en iyi fare kendisi zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı