Huawei Pura 70 serisi fiyatları belli oldu

Makaleler
3
Yer
Ankara 💻
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 15-FA0007NT = CPU: i5 12500H GPU: 3050 Ti 4GB VRAM, SSD: 512GB PCIe 4.0, RAM: 2x8GB DDR4 3200MHz OS: Windows 11 Pro

Macbook Air M1 = CPU + GPU: Apple M1, SSD: 256GB, RAM: 8GB
Meslek
Joker
Huawei yeni amiral gemisi modellerini tanıtmıştı ve bugün fiyatları açıkladı, bununla birlikte ön siparişe de açıldı. Bir Huawei klasiği olan bolca yan ürün hediye olarak sunuluyor. Gerçekten çok başarılı olan FreeBuds Pro 3 ve 1 yıl ekstra garanti hediye olarak geliyor. Modellerin fiyatlarına gelecek olursak;

Huawei Pura 70 39.999 TL.
Huawei Pura 70 Pro 49.999 TL.
Huawei Pura 70 Ultra 69.999 TL.

Fiyatlar gerçekten iyi, şu an dünyanın en iyi kamerasına sahip telefonu olarak geçmekte DxOMark tarafından. Yeni EMUI 14 ile de herhangi bir Google servisine erişim için problem kalmamış durumda, kolayca kurulabiliyorlar.

Google ambargoyu kaldırdı mı? İşlemcisini bilmiyorum ama o da iyiyse kamera+işlemci kombinasyonu ile Samsung'u zorlayabilir gibi.

Ambargo kalmadı fakat yeni EMUI 14 ile servislere erişmek çok kolay, App Gallery üstünden kolayca indirmek mümkün. İşlemci olarak Kirin 9010 kullanıyor, Snapdragon 8 Gen 1'den biraz daha güçlü.

Ambargo kalmadı fakat yeni EMUI 14 ile servislere erişmek çok kolay, App Gallery üstünden kolayca indirmek mümkün. İşlemci olarak Kirin 9010 kullanıyor, Snapdragon 8 Gen 1'den biraz daha güçlü.
Hocam tam anlamadım nasıl yani telefon sıfır olarak Google servisleri kurulu gelmiyor ama normal şekilde App Gallery'den indirebiliyor muyuz? Üçüncü parti bir uygulama aracılık etmiyor değil mi Gspace gibi?

Hocam tam anlamadım nasıl yani telefon sıfır olarak Google servisleri kurulu olarak gelmiyor ama normal şekilde App Store'den indirebiliyor muyuz? Üçüncü parti bir uygulama aracılık etmiyor değil mi? Gspace gibi?

Evet yüklü gelmiyor. 3. parti uygulama olmadan yüklenebiliyor Google servisleri. Örnek şu video içerisinde var;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet yüklü gelmiyor. 3. parti uygulama olmadan yüklenebiliyor Google servisleri. Örnek şu video içerisinde var;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu çok iyi olmuş. Bilgilendirme için teşekkürler hocam.

P60 Pro kullanıcısı olarak oldukça memmnunum, bu olmasa da bir sonraki çıkaracakları amiral gemisine kesin geçerim diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı