300 TL Mekanik Klavye Tavsiyesi

Bende N11 üzerinden aldım ama iyi niyetle direk onayladım. Gerçi belli bir süre sonra zaten otomatik olarak onay veriliyordur, yoksa ürünü alıp kimse onay vermez. Üründen memnun olmadığımdan değil bu üründen sonra Rival 600 daha iyi olur düşüncesine kapıldım ve değişim istedim ama hala karar vermedim heyetle falan uğraşmaya.

Bende N11 üzerinden aldım ama iyi niyetle direk onayladım. Gerçi belli bir süre sonra zaten otomatik olarak onay veriliyordur, yoksa ürünü alıp kimse onay vermez. Üründen memnun olmadığımdan değil bu üründen sonra Rival 600 daha iyi olur düşüncesine kapıldım ve değişim istedim ama hala karar vermedim heyetle falan uğraşmaya.
Ürünü direk onaylamanız kötü olmus 1 hafta onay süresi var diye biliyorum sonra otomatık olarak sistem onaylıyor ayrıca onay vermedikten sonra iade etmek daha kolay oluyor diye biliyorum ürün zaten bugün 12.00 civarı bana ulastı 14.00 da n11 üzerinden iade talebi olusturarak geri yolladım siz yolladıgınızda aynı işlemimi yapmıştınız ve aradan ne kadar süre geçmişti

Ben N11 öyle buyurduğu için önce arayıp firmaya bilgi vermem gerektiğini düşündüm, değişim deyince 3-4 kez telefon aktarıldı zaten, kimsenin sorumluluk almak istemediği anlaşılıyordu. Arada geçen sürenin de bir önemi olmamalı aslında fakat bende 2 gün içinde yolladım zaten. Bu tarz saçmalıklarla uğraşmamak, sinirlerime hakim olamayıp kalbini kıracağım bir satış görevlisi olmasın karşımda diye internetten aldım bir de.

Ben N11 öyle buyurduğu için önce arayıp firmaya bilgi vermem gerektiğini düşündüm, değişim deyince 3-4 kez telefon aktarıldı zaten, kimsenin sorumluluk almak istemediği anlaşılıyordu. Arada geçen sürenin de bir önemi olmamalı aslında fakat bende 2 gün içinde yolladım zaten. Bu tarz saçmalıklarla uğraşmamak, sinirlerime hakim olamayıp kalbini kıracağım bir satış görevlisi olmasın karşımda diye internetten aldım bir de.
n11 üzerinde yorumlarda sizin gibi iadeyle ilgili sorun yasayan insanlar olmus böyle bir sıkıntı yasandıgını bilsem gameextraya hiç bulaşmazdım içime kurt düştü şimdi benimde büyük ihtimal banada ürünün kutusunu açmıssınız diyip geri yollayacaklar öyle bir durumda iade konusunu satıcıyla değilde n11 yetkilileriyle irtibata geçip görüşsem daha iyi olur diye düşünüyorum neyse artık ilerleyen günlerde bekleyip görücez iade sonucunu sizlerle paylaşırım

Benimde aklımda N11 ile görüşmek var ama ilk defa değişim gibi bir halta kalkıştım pek bir şey bilmiyorum konuda.

@emrecerci
Evet low profile olmayan tüm tuşlarda tuş mesafesi o kadar yüksek. İnceleme videosunda tuş seslerini paylaşmıştım aslında almadan önce izlemişsinizdir diye düşünüyorum.

Benimde aklımda N11 ile görüşmek var ama ilk defa değişim gibi bir halta kalkıştım pek bir şey bilmiyorum konuda.
Gameekstra ürünün iadesini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi 1 gün gibi bir sürede para iadesini yaptılar bir sorun yasamadıgımı belirtmek istedim
@emrecerci
Evet low profile olmayan tüm tuşlarda tuş mesafesi o kadar yüksek. İnceleme videosunda tuş seslerini paylaşmıştım aslında almadan önce izlemişsinizdir diye düşünüyorum.
sizin incelemenizi görmüştüm space tusunuda özellikle belirtmiştiniz videonuzda ama o kadar fazla rahatsız ediceğini düşünmemiştim space tusu cok sık kullanılan bir tuş ve sürekli orta kısmına basılıyor ve çok fazla bir yay sesi cıkartıyor daha önce mekanik klavye kullanmadıgım için tuş mesafeleri hakkında pek bilgim yoktu genellikle laptop klavyesi kullanan birisi olarak hiç rahat edemedim diğer bilindik kaliteleri markaların klavyelerinde de aynı sorunları yaşarmıyım logitech g413, ss apex m400 gibi ürünlerde veya önerebileceğiniz bir klavye var mı laptop klavyesi kullanımında tus mesafeleri kısa ama mekanik olmasını istiyorum rgb takıntım pek yok klavyenin kullanımı rahat olsun yeter benim için.

Son düzenleme:
Hocam bende bu fiyat aralığında bir klavye alıcam siz karar verdiniz mi alıcağınız klavyeye?
Benim aklımdakiler:
-Steelseries apex m400
-gamepower calypso
-gamepower mirana
-cooler master masterkeys lite l
-cooler master quickfire xt

Corsair K55'i de düşünüyorum ama membrane olduğu için 250 tl gibi bir fiyatı vermekte biraz düşündürüyor.

Masterkeys de membran diye biliyorum, Gamepower ve muadillerinden uzak dur deniyor. Sorun da burada ortaya çıkıyor. Belli bir bütçede membran ile mekanikler arasında fiyat farkı yok denecek kadar az ve bazı markalara yönelemediğin içinde 4 ya da 5 model kalıyor geriye. Bunların da fiyatı bütçenin ya aşman gereken yada maximumum seviyede tutman gereken donanımlar oluyor.

Bu arada arkadaşım 2 yıldır gamepower'ın bir klavyesini kullanıyor, modelini unuttum ama klavyesi geçen aya kadar sapasağlam iş görüyordu. İşte en son geçen ay bir çift tıklama muhabbeti başladı arkadaşımın klavyesinde o yüzden değiştirmeyi düşünüyor. Eğer cidden bu kadar kötüyse şans işi sağlamlığı, ama işte 300 tl civarında blue ya da red switch'li bir klavye bulmak filtreyi baya sıklaştırıyor. SteelSeries Apex m400'ü bir internet kafede deneyimlemiştim. Açıkçası hissiyatı o kadarda etkilememişti beni, o yüzden ne kadar steelseries gibi köklü bir firmaya ait de olsa listemin en sonunda o klavye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı