300 TL'ye Forza Horizon 5 almak mı yoksa çeşitli oyunlar mı almak mantıklı mı?

Yeni çıktığı için hemen vereceklerini sanmıyorum bana kalırsa 3 4 oyun alırım onlar sana indirime düşene kadar yeter indirime düştüğünde sonra alırsın Forza Horizon'u.

Mantıklı zaten 24 Kasım'daki indirimlerde birkaç oyun alacağım Dying Light 2 çıkış tarihi yaklaştığında hem Dying Light 2'yi hem de Forza Horizon 5'i almayı düşünüyorum.
Katılıyorum. Bende de var galiba. Oyunun 2-3 ay sonra gideceğini düşündüğüm için almak mantıklı gelmiyor. Bende oluyorsa sonsuza kadar olmalı.

O yüzden Game Pass yerine Steam'a bir kere para verip almak daha mantıklı geliyor.

Aynen bana da öyle daha mantıklı geliyor.

Mantıklı zaten 24 Kasım'daki indirimlerde birkaç oyun alacağım Dying Light 2 çıkış tarihi yaklaştığında hem Dying Light 2'yi hem de Forza Horizon 5'i almayı düşünüyorum.

Bence Forza alınmaz. 300 TL az para değil. Dying Light alınabilir ama.

Forza yerine başka oyunlar almak daha mantıklı.

FH5, FH4'ün harita eklenmiş hali. Bana aynı oyunmuş gibi geldi. Fiyatına değmez.
Game Pass alıp paranı farklı şeylere harca.

FH5, FH4'ün harita eklenmiş hali. Bana aynı oyunmuş gibi geldi. Fiyatına değmez.
Game Pass alıp paranı farklı şeylere harca.

FH5'i zaten haritası değişti için almak istiyorum grafikleride çok güzel gözüküyor ama senin dediğin gibi araçları hepsi aynı birkaç tane eklemişler çoğu zaten DLC.

Game Pass almak istemiyorum neden dersen ben Steam kütüphanemde görmek istiyorum :D
Zaten para yok şu an varda yok arası toptan oyun alacağım Dying Light 2 ile fh 5 alacağım birkaç tane daha oyun alacağım bu ayın sonundaki indirimdede bir sürü oyun alırım Ekim'deki indirimdede 6 veya 7 oyun aldım.
Tüm yorumları okudum. Bende de koleksiyon hastalığı vardı. Çok fazla oyunum var. Ancak baktım bir süreden sonra olmuyor. Game Pass'e yöneldim. Malum Türkiye'de yaşıyoruz. İlla alacağım diyorsan indirim bekleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı