3000-3500 TL monitör hariç oyun PC toplama

Ekran kartı ve Ram Vatan Bilgisayar'dan geri kalanı Sinerji'den toplandı. Sinerji 2061 TL tutuyor, Vatan'dan Ekran kartı ile Ram toplam 1524 TL oluyor. Biraz önce kasa yoktu şimdi kasa'da var.

Total: 3586,48

sinerji.PNG

Ekran kartı ve Ram Vatan Bilgisayar'dan geri kalanı Sinerji'den toplandı. Sinerji 2061 TL tutuyor, Vatan'dan Ekran kartı ile Ram toplam 1524 TL oluyor. Biraz önce kasa yoktu şimdi kasa'da var.

Total: 3586,48

Eki Görüntüle 234735

Teşekkürler ilgin için . sinerji güvenilir mi peki ? Ve kac güne ulaştırılıyor acaba bilgin var mı ? Bir de ryzen 1400 de soğutucu var mı yoksa alnalımıyım?

Teşekkürler ilgin için . sinerji güvenilir mi peki ? Ve kac güne ulaştırılıyor acaba bilgin var mı ? Bir de ryzen 1400 de soğutucu var mı yoksa alnalımıyım?

Güvenilirdir Sosyal'de ararsan bir çok konu var Sinerji ile ilgili. Ortalama 3 gün yazıyor sitelerine sen tedarik süreci falan derken maksimum 5 iş günü ya da 7 iş günü diyebilirsin ama bildiğim kadarıyla aşırı bir gecikme olmaz. R5 1400 soğutucu ile birlikte geliyor ki stok soğutucu olmasına karşın led ışıklandırması da mevcut gayet başarılı performans verdi şuana kadar ki testlerde.

Son karardan önce başkaları da bakmalı benden iyisini çıkarabilirler sana. Dostlar ne diyorsunuz ? @Neko @FantastikTürk

Güvenilir olmasa zaten önerilmez. Merak etmeyin. 3 İş günü içinde geliyor genellikle aldığım anakart 2 gün sonra geldi. Ryzen 5 1400'ün stok soğutucusu yeterli ayrı bir soğutucu almaya gerek yok. İşlemci olarak Ryzen 5 1500X'e bakın derim.

Bütçeyi biraz aşarak 1500x de düşünebilirim fakat bu konulara yabancıyım yardımlarınız ile yapıcam inşallah.

Bütçeyi maksimum ne yapabilirsin ona göre gelen arkadaşlar sana temizinden bir şey toplasınlar. Hangi parçalar Vatan'dan olmak durumunda onu da belirtirsen yardımcı olacaklardır.

Maksimum 3700 tl sapphirre rx 580 nitro ve 16 ram olursa iyi olur. Ekran karti ve ram Vatan 'dan düşünüyorum herhangi bir sorun cıkması durumu için.

Maksimum 3700 tl sapphirre rx 580 nitro ve 16 ram olursa iyi olur. Ekran karti ve ram Vatan 'dan düşünüyorum herhangi bir sorun cıkması durumu için.

Herhangi bir sorun dediğin garanti durumu ise Sinerji'de düzgün bir garanti sunuyor neticede İstanbul'da mağazası olan bir firmanın web sitesinden alım yapıyorsun. Tamamı oradan olursa daha uygun olabilir. Ekran kartını sen istediğin için Vatan'da bırakmıştım ben Ram'ler de yüksek frekansa uygun fiyatlı göremedim Sinerji'de o yüzden, bana kalsa hepsi Sinerji daha iyi olacaktır.

Herhangi bir sorun dediğin garanti durumu ise Sinerji'de düzgün bir garanti sunuyor neticede İstanbul'da mağazası olan bir firmanın web sitesinden alım yapıyorsun. Tamamı oradan olursa daha uygun olabilir. Ekran kartını sen istediğin için Vatan'da bırakmıştım ben Ram'ler de yüksek frekansa uygun fiyatlı göremedim Sinerji'de o yüzden, bana kalsa hepsi Sinerji daha iyi olacaktır.

Evet garanti durumu İstanbul'a göndermek zorunda kalmadan burada vatan'dan mağazaya gidip bırakabilmek gibi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı