3000-5000 TL Arası Android Telefon Önerisi.

AKeykubat

Hectopat
Daha fazla  
Haziran 2012 yılında aldığım Samsung Galaxy S3 telefonumun artık Instagram ve kullandığım çoğu uygulamada yetersiz kalmasından dolayı yeni bir Android telefon almaya karar verdim. Çok oyun oynayan bir insan değilim fakat malumunuz bir PUBG ve Call of Duty denemesi yapmak günümüzde akıllı telefonlar için farz oldu. Bütçem Kasım ayı için 3000 ila 5000 arası ama 4000 üstüne çıkmak istemiyorum malum PC alınıyor o fiyatlara ve benim şahsi fikrim o kadar para vermek çok mantıklı değil. Her an çalınabilecek ya da düşünce kırılabilecek bir elektronik cihaza. Birkaç gündür forumlarda dolaşıyorum aklım karman çorman oldu. Bir A70 E, bir Xaomi 9T ye gidiyor aklım. Farklarını ise tam manası ile kavrayamadım.
Şimdi sizden ricam belirttiğim fiyat aralığında her açıdan mükemmel olan ve bana minimum 3,4 yıl gidecek telefonu önermeniz. Çok kriterim yok, kamerası iyi olsun, çok ısınmadan oyun oynayabileyim ve şarjı iyi gitsin o kadar.
Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haziran 2012 yılında aldığım Samsung Galaxy S3 telefonumun artık Instagram ve kullandığım çoğu uygulamada yetersiz kalmasından dolayı yeni bir Android telefon almaya karar verdim. Çok oyun oynayan bir insan değilim fakat malumunuz bir PUBG ve Call of Duty denemesi yapmak günümüzde akıllı telefonlar için farz oldu. Bütçem Kasım ayı için 3000 ila 5000 arası ama 4000 üstüne çıkmak istemiyorum malum PC alınıyor o fiyatlara ve benim şahsi fikrim o kadar para vermek çok mantıklı değil. Her an çalınabilecek ya da düşünce kırılabilecek bir elektronik cihaza. Birkaç gündür forumlarda dolaşıyorum aklım karman çorman oldu. Bir A70 E, bir Xaomi 9T ye gidiyor aklım. Farklarını ise tam manası ile kavrayamadım.
Şimdi sizden ricam belirttiğim fiyat aralığında her açıdan mükemmel olan ve bana minimum 3,4 yıl gidecek telefonu önermeniz. Çok kriterim yok, kamerası iyi olsun, çok ısınmadan oyun oynayabileyim ve şarjı iyi gitsin o kadar.
Şimdiden herkese teşekkürler.

Samsung S8 tavsiye ederim. Benimde eskiden S2 vardı 7 yıllık kullanımdan sonra beyni yandı. 2017 yılında S8 aldım sorunsuz sıkıntısız bir şekilde kullanmaktayım. Şarj olayı da çok iyi tüm gün Wİ-Fİ açık oyun oynuyorum sosyal medya hesaplarıma bakıyorum. %50 - 60 şarj kalıyor.

Samsung Galaxy M30s'e bi bakmanızı öneririm. Fiyat performans telefonu. Oyun testlerini bilmiyorum ancak kamerası ve pili iyi denilebilir.

Son düzenleme:
Cevap yazan herkese teşekkür ederim fakat bir kişi hariç kimse önerdiği telefonu neden önerdiğini bir cümle dahi olsa yazmadan önermiş. Benim kafam zaten çorba olmuş vaziyette. Ricam bir kaç cümlede olsa şu özelliğinden dolayı diye yardımcı olacak cevaplar gelirse çok sevinirim.
A70, kesinlikle.
Bir kaç konuda daha gördüm sizi. İstisnasız bu fiyat aralığında ki herkese A70 önermenizin sebebini öğrenebilir miyim? Yanlış anlamayın özelliğini öğrenmek istediğimden.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı