3000 TL bütçe'ye gaming laptop önerisi

albal

Hectopat
Yer
İstanbul/Taksim/Elmadağ
Daha fazla  
Meslek
Set asistanı
Merhaba arkadaşlar yakın bir arkadaşım 3000 TL bütçesi olduğunu ve laptop almak istediğini söyledi. Ben de konu açmak istedim sizlerin bilgilerinden yararlanmak için. Özellikler; i7 işlemci +120 GB SSD + 1 TB HDD + 16 GB RAM + 1920 x1080 p 17'' monitör bu parçalar bazında 3000 TL yi geçmeyecek laptop önerilerinizi bekliyorum.

Bence de gereksiz fakat anlatamadım kendisine gereksiz olduğunu. Yapacağı şeyler oyun oynamak ve film izlemek. Isınmama gibi bir kaide olamaz sonuçta elektronik bir alet illaki ısınacak ama uzun vadeli kullanımda az ısınacak ve fiyat olarak 3000 tl yi aşmayacak bi model önerebilir misiniz?

Eski nesil MSI GE70 arayacak o zaman illa 17" de istiyorsa ama bu saatten sonra eski nesil GE70 almak yanlış bir hareket olur.

14'' gerçekten ufak olur ben kendisine Ge60 yada Ge70 i sunacağım bu ikisinin dışındakilere verilecek parayı hak etmeyecek gibime geliyor.

Bir de GE60'ın resimlerine baktım da soğutması hakkında bilginiz var mı acaba sistem biraz sıkışık göründü gözüme.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı