3000 TL gamepad önerisi

Cranidd28

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 2 tane DualSense'i toplam 2 yıl bile kullanamadım. İkisinde de drift sorunu ile karşılaştım ve kullanılmaz haldeler. Yeni bir gamepad almak istiyorum ancak artık drift sorunu yaşamak istemiyorum. Aklımda Xbox 9. nesil gamepad var ancak internette baktıgımda onda da çokca drift sorunu yaşayan gördüm. Bütçe maksimum 3K önerilerinizi bekliyorum.

Drift istemiyorsanız gulikit kingkong 2 Pro alabilirsiniz ama temini biraz zordur. Sizin yerinizde olsam Xbox kontrolcusu alıp geçerdim drift olsa bile tamirini yapan yer çok ve 2 yıl garantili.

Xbox kolunda sanırım pil muhabbeti falan varmış yanında şarj edilebilir pil alın veya diğer versiyonunu alın diyen birini görmüştüm. Pilli pilsiz olmak üzere 2 versiyonu mu var acaba.

Xbox kolunda sanırım pil muhabbeti falan varmış yanında şarj edilebilir pil alın veya diğer versiyonunu alın diyen birini görmüştüm. Pilli pilsiz olmak üzere 2 versiyonu mu var acaba.

Pilli geliyor hocam, isteğe göre sonradan şarj kitini alabilirsin. Ya da Type-C kablo ile Full+ Full kullanırsın.

Bazı edition modelleri Play and Charge kit ile geliyor. Diğer modeller 2 tane AA pil ile çalışıyor. Bu kit de normal AA pil yuvalarına yerleşiyor.

Vergi kargo dahil 2500-2600'e kablosuz adaptörlü Xbox 9.Nesil paketini alabilirsiniz. Bir sorun yaşarsanız 2 yıl içinde Microsoft zaten değişim yapıyor genelde.

Ya da adaptöre gerek yok sadece Bluetooth'tan kullanırım derseniz 2000-2200 gibi fiyatlarda bulabilirsiniz. Alacağınız yerin yorumlarını iyi okuyun yenilenmiş, outlet vs almayın.

Xbox 9.nesil gamepad almaya karar verdim arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler. Drift veya herhangi bir sorun yaşarsam da Microsoft'un mağdur edeceğini düşünmüyorum. Tekrar teşekkürler.

Geri
Yukarı