3000 TL Telefon Önerisi

Makaleler
45
Ben toplama kasa, hazır kasa, laptop, 2'si bir arada, tablet ve telefon baktım. Bütçemi değerlendirdim. Bütçemi zaten konu başlığında yazdım. Bana biri Samsung Note'u tavsiye etti. Benim için alanı önemli. 128 GB olursa benim için iyi olur. Yanına birde 64 GB civarı hafıza kartı alırım diye düşünüyorum.

Kendi bütçeme(3000 TL) baktığımda en iyi toplama kasa veya telefon olacağına karar verdim.
Samsung almayı düşünüyorum fakat diğer telefon tavsiyelerine açığım(eleştirisini yaparak).

Her zaman oyun oynayacak değilim. İşyerim 13:30-20:30 arası çalışıyor. Diğer saatlerde biraz film/dizi seyretmek, kafa dağıtmak için 1-2 saat oyun oynamak yeter. Bana böyle bir telefon yeter. Asphalt 8, MMORPG(Metin2 gibi) gibi oyunlar oynarım.

Not: İdare eder bilgisayarım var. Gerisi için sıkıntı yok. Sırf oyun oynamak için para vermeye değmez diye düşünüyorum. Tabi oyun severlerde haklı burada.

Önerilerinizi bekliyorum.

3200 Bandında POCO X3 NFC şu an çok iyi bir seçenek gibi görünüyor 200 lira gibi bir bütçe arttırabilirseniz öneririm. Değilse Redmi Note 9S modeline bakabilirsiniz

Geri
Yukarı