30000 TL sistem önerisi - İtopya vs Vatan bilgisayar

Xiara

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 30 bin TL'ye bir kasa toplayacağım. Birkaç tane oluşturdum kendime, siz de sistem önerilerinizi atabilirsiniz. Ama benim asıl sorum şu; görerek almayı tercih ediyorum, vatan ve İtopya bulunuyor Ankara'da, İtopya'ya ucuz derlerdi gayet pahalı hatta vatandan pahalı baktığımda. Başka toplayabileceğim yer bilen var mı?

Ayrıca bu attığımdan daha iyi kasa bulman mümkün değil şuanda. 4070 bulunduran kasa bulabilirsin onun da işlemcisi en fazla 5600 olur. Kısacası bu kasa çok daha fiyata değer.

Gaming gen TR'nin şubesi de var. Gidip görebilirsin.
Bu sistem de konu sahibi için iyi mi?

Ankarada göremedim şubelerini,İstanbulda yazıyor

Şu an sistemler çok pahalı 2 ay öncesine kadar çok iyi sistemler vardı biraz bekleyin bence.
Hocam bekleyemem, asgari ücret 17 k tl olacak , ayrıca yeni vergi zammı geliyor. Şuanki fiyatıyla peşin fiyatına taksit yapıcam puan kullanıp. Artık maalesef beklemek mantıklı değil :(

Ankarada göremedim şubelerini,İstanbulda yazıyor

Hocam bekleyemem, asgari ücret 17 k tl olacak , ayrıca yeni vergi zammı geliyor. Şuanki fiyatıyla peşin fiyatına taksit yapıcam puan kullanıp. Artık maalesef beklemek mantıklı değil :(
Ankarada şubesi yok malesef o kısmı atladım hocam.

Ankarada şubesi yok malesef o kısmı atladım hocam.
Eğer ben parçaları internetten alırım derseniz ona göre Sadece ekran kartı 2. Elde çok güzel sistem toparlarım size. Bilgisayarcı da gözünüzün önünde toplar sistemi.

Gaming gen TR'nin şubesi de var. Gidip görebilirsin

Aga bu bilgisayar çok ısınmazmı ek olarak bir de 4K falan bir sıvı soğutma alması gerekir ben Antalya'da olduğum için ben bir de ek olarak 4K'lık Kraken sogutma alacağım

Benim topladığım sistemle 1 parça hariç aynı, ben de aynı fikirdeyim bundan iyisi yok. Ama gaming gen trdeki kadar uygun fiyata satan yer bulamadım. Ankarada bayisi olması önemli, yoksa vade farkı falan giriyo devreye :(

Yeni konular

Geri
Yukarı