30000 TL sistem önerisi

Bütçe
38000 tl
Hazır olması şart mı yoksa tek tek de olur mu?

Zaten normalde tek tek toplayacaktım sorun olmaz.

Hocam soruma cevap verirseniz sevinirim teşekkürler.

Hocam temiz ve az kullanılmış bir ekran kartıysa problem olmaz.

Hocam o 4000 TL'lik anakart ileride sizi gayet mutlu edeceğine de eminim, RTX performansından yararlanmak için böyle düşük ve eski bir sistem toplamak saçma olacaktır. Sözüm işlemci ve anakarta.

Hocam kasa olarak Lian Li lancool 205 white olabilir size sistem toplayacağım fakat bütçeyi maximum kaça çıkarabilirsiniz?

Hocam yukarıda yazmıştım 34-35 civarına zorlayabilirim.

Zaten normalde tek tek toplayacaktım sorun olmaz.

Hocam temiz ve az kullanılmış bir ekran kartıysa problem olmaz.

Bu ekran kartı kısmen beyaz.
35k bunlar bir de soğutucu lazım bütçe yokse R5 7600 alıp bu alınabilir beyaz istiyorsunuz sanırım.
Ekran kartı sığar mı bilmiyorum ama beyaz olarak bu kasa var.
@messinicocugu hocam sizin daha iyi olur dediğiniz parça var mı bu sistem için.

Son düzenleme:
35k bunlar bir de soğutucu lazım bütçe yokse R5 7600 alıp bu alınabilir beyaz istiyorsunuz sanırım.

Hocam öncelikle teşekkürler ekran kartının beyaz olması gerekli değil daha çok kasa ve soğutucunun beyaz olmasını istiyorum bu yüzden kasa olarak beyaz bir alternatif var mı?

Hocam öncelikle teşekkürler ekran kartının beyaz olması gerekli değil daha çok kasa ve soğutucunun beyaz olmasını istiyorum bu yüzden kasa olarak beyaz bir alternatif var mı?

Ben yazmadan önermişsiniz teşekkürler.

Hocam burası 35.250 TL yapıyor. 500GB SSD size yetmiyecektir kesinlikle 1 TB tercih edin ayrıca AM5 soket işlemciler çok ısınıyor kesinlikle sıvı soğutma tercih etmelisiniz.
Soğutma ve kasa beyaz kasa stok olarak 1 ön 1 egzoz fan ile geliyor 2 fan daha alırsanız daha iyi olur.
Ama sizi pişman etmeyecek bir sistem.

Ekran kartı sığar mı bilmiyorum ama beyaz olarak bu kasa var
Hocam o işlemciyi soğutmak için sıvı soğutucu şart. Ayrıca 500GB depolama yetmeyebilir ben kullanıyorum ve çok az geliyor.

Hocam burası 35.250 TL yapıyor. 500GB SSD size yetmiyecektir kesinlikle 1 TB tercih edin ayrıca AM5 soket işlemciler çok ısınıyor kesinlikle sıvı soğutma tercih etmelisiniz.
Soğutma ve kasa beyaz kasa stok olarak 1 ön 1 egzoz fan ile geliyor 2 fan daha alırsanız daha iyi olur.
Ama sizi pişman etmeyecek bir sistem.

Hocam o işlemciyi soğutmak için sıvı soğutucu şart. Ayrıca 500GB depolama yetmeyebilir ben kullanıyorum ve çok az geliyor.

Az farkla 1TB yapabilir 1TB SSD için 4070 Ti'dan vazgeçilmez.
Soğutma konusunda bütçe olmayacağı durumunda R5 7600'e SE 214 XT yeterli gelecektir.
Sıvı soğutma şart değil çift bloklu kule tipi ile kullanan ve memnun olan kişiler var.
Fiyat düşürmek amaçlı bu kartta alınabilir

Az farkla 1TB yapabilir 1TB SSD için 4070 Ti'dan vazgeçilmez
Soğutma konusunda bütçe olmayacağı durumunda R5 7600'e SE 214 XT yeterli gelecektir.
Sıvı soğutma şart değil çift bloklu kule tipi ile kullanan ve memnun olan kişiler var.
İlerde güncelleme yapılacağı zaman acaba buna kule tipi yetermi diye düşünmektense 3-5 fazla verip sıvı soğutma almak daha mantıklı ayrıca arkadaşın bütçesini aşmıyor.

İleride güncelleme yapılacağı zaman acaba buna kule tipi yeter mi diye düşünmektense 3-5 fazla verip sıvı soğutma almak daha mantıklı ayrıca arkadaşın bütçesini aşmıyor.

Az farkla 1TB yapabilir 1TB SSD için 4070 Ti'dan vazgeçilmez.
Fiyat düşürmek amaçlı bu kartta alınabilir.

Hocam ikinizede çok teşekkür ederim topladığım zaman haber veririm.

Ekran kartı sığar mı bilmiyorum ama beyaz olarak bu kasa var.
@messinicocugu hocam sizin daha iyi olur dediğiniz parça var mı bu sistem için.

Konu sahibi beyaz istediği için kasa H5 Flow olabilir.
Soğutucu da bu olursa iyi olur:
Onun dışında bir sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı