30000 TL Telefon Tavsiyesi

Yüksek hayat standardım olmasına rağmen bir türlü sıfır telefon veya yüksek segmente ulaşamadım gerçekten. iPhone ile yola devam etmek istiyorum ancak Android tarafından da yürüyebiliriz. Bütçe 30K ancak üstüne çıkılabilir. Tavsiyeleri dikkate alacağım.
Bence en mantıklı seçenek S23 olur. Türkiyede son zamanlarda Samsung üst seviye telefonlar fiyat olarak iyice rekabetçi olmaya başladı. 30 bin tl ve altına doğru düzgün iPhone yok. Bildiğim kadarıyla SE 3 ve iPhone 12 var sadece ama bunlar S23'ün yanında çok yetersiz kalır. Bir iPhone 11 kullanıcısı olarak ben bile bir sonraki telefonumu Samsung S serisinden almayı düşünüyorum.

S23 diyorsunuz yani. 35-36K bandına çıkınca ise hangi Samsung? Ben hiç anlamam telefondan beyler kusura bakmayın.
O fiyatlara da S23 plus var galiba

Bence en mantıklı seçenek S23 olur. Türkiyede son zamanlarda Samsung üst seviye telefonlar fiyat olarak iyice rekabetçi olmaya başladı. 30 bin tl ve altına doğru düzgün iPhone yok. Bildiğim kadarıyla SE 3 ve iPhone 12 var sadece ama bunlar S23'ün yanında çok yetersiz kalır. Bir iPhone 11 kullanıcısı olarak ben bile bir sonraki telefonumu Samsung S serisinden almayı düşünüyorum.

O fiyatlara da S23 plus var galiba
Plus'a çıkılmalı mı peki sizce? S23 ile arasında neler var?

Ekranı ve bataryası biraz daha büyük. Bunun dışında kamerası vs. aynı. S23'ün yaklaşık 10 bin TL kadar daha ucuz olduğunu düşünürsek S23 Plus'a gerek yok bence. Eğer ki büyük ekran telefon istiyorsanız o zaman S23 Plus düşünebilirsiniz.
O zaman düz S23'ü yazdım listeye. iOS tarafı sıkıntı bu vergilerle cartla curtla ya.

Geri
Yukarı