30000 TL'ye yazılım için dizüstü önerisi

Bütçe
30K TL

sprXogzz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iyi Sosyaller. Cümleten hayırlı bayramlar. Bugünkü sizden isteğim beni yazılım konusunda 5-6 yıl götürebilecek bir laptop önermenizi istiyorum.
Bilgi gerekirse veririm.

Yazılım için bu bütçeye çıkmanı gerektiren bir laptopa ihtiyacın yok, yanında oyun amacın vs var mı? Yoksa MacBook alabilirsin.

Hocam oyun olarak sadece LoL oynamaktayım oda pek bir sistem istemediği için. İlave olarak Soğutucuda önerebilirsiniz sağlam bir dizüstü paketi diyelim dizmek istiyorum.

Genel kullanım ve yazılım için bu kadar bütçede bir laptop almanıza gerek yok. Bende yazılımcıyım, 18K'lık kasa dizdim kendime (+6k TL monitör). Fakat oyun oynamak için böyle bir sistem aldım ben. 16 GB RAM, RTX 3060 (?) modelleri civarı, Intel i5 serisi işlemciler (belki AMD) tercih edilebilir. Monster'dan laptop almanızı tavsiye etmem, MSI alabilirsiniz.

Genel kullanım ve yazılım için bu kadar bütçede bir laptop almanıza gerek yok. Bende yazılımcıyım, 18K'lık kasa dizdim kendime (+6k TL monitör). Fakat oyun oynamak için böyle bir sistem aldım ben. 16 GB RAM, RTX 3060 (?) modelleri civarı, Intel i5 serisi işlemciler (belki AMD) tercih edilebilir. Monster'dan laptop almanızı tavsiye etmem, MSI alabilirsiniz.
Temiz Kullanım ve güncel parçalar ile 6 7 yıl götürür mü? yoksa 4 5 yıla tıkanır mı?

Goturur hocam PC'nin ömrü uzundue tabii güzel kullanmak şartıyla.

Teşekkürler.

Macbook Air M2 16 GB 256 GB SSD 13.6'' Z16000102 Gece Yarısı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Oyun oynamıyorsanız bu modeli öneririm.

İlk önce laptop mu yoksa masaüstü bir cihaz mı istiyorsunuz ona karar verin. Masaüstü, laptopa göre daha uzun ömürlü olacaktır.

Laptop istiyorum. Taşınması kolay, üniversite vesaire olduğu için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı