3000TL'ye kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

AliTheCyber

Centipat
Daha fazla  
G435 düşünüyordum ama mikrofonu çok kötüymüş, şu an ASUS ROG STRIX GO veya Corsair Void Elite Wireless düşünüyorum (hem PC'de hem dışarıda kullanabilmek istiyorum)

Öncelikle g435 i önermem. 1400 TL gibi bir fiyata almıştım. Bu paraya değmez. Hem PC hemde dışarıda kullanmak için Asus Rog Strix daha uygun olacaktır.

ASUS ROG STRIX Go ürününü İtopya'da indirimli olarka geçen hafta aldı arkadaşım ve çok memnun kaldı. Çok güzel bir taşıma çantasıyla geliyor. Kendine has bir katlanma şekli var. Bağlantısı çok stabil ve yapay zeka gürültü azaltmayla birlikte sesi çok çok iyi geldi bana. Kulak pedleri de çok rahatmış. Mikrofonu çıkartılabiliyor. ROG kalitesini hissettiriyor diyebilirim. Ben eğer JBL Quantum 600 almasaydın ASUS ROG STRIX Go almayı düşünebilirdim.

ASUS ROG STRIX Go ürününü İtopya'da indirimli olarka geçen hafta aldı arkadaşım ve çok memnun kaldı. Çok güzel bir taşıma çantasıyla geliyor. Kendine has bir katlanma şekli var. Bağlantısı çok stabil ve yapay zeka gürültü azaltmayla birlikte sesi çok çok iyi geldi bana. Kulak pedleri de çok rahatmış. Mikrofonu çıkartılabiliyor. ROG kalitesini hissettiriyor diyebilirim. Ben eğer JBL Quantum 600 almasaydın ASUS ROG STRIX Go almayı düşünebilirdim.
asusda hem kablolu hem kablosuz kullanılıyormu? bir de corsairden daha mı iyidir

2600tlye sıfır g435 almak yerine garantili https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-7.1-surround-gaming-headset-1134421769/detay daha iyidir herhalde

Son düzenleme:
asusda hem kablolu hem kablosuz kullanılıyormu? bir de corsairden daha mı iyidir

2600tlye sıfır g435 almak yerine garantili https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-7.1-surround-gaming-headset-1134421769/detay daha iyidir herhalde
Ben VOid Elite'den daha iyi olduğunu düşünüyorum ve evet Aux 3.5mm ile de kullanılabiliyor.

daha geçen hafta İtopya'da 2300 TL civarındaydı sıfırı. Bİraz beklerseniz bence düşebilir başka sitelerde de. Ama ben kulaklıkta her zaman Sıfır almaktan yanayım. Bir de garanti süresi ne kadar kalmış onu öğrenin bence.

Bir de hala sizdeyse K628 Pro'dan memnun musunuz?

Asus Rog Strix GO 2.4 USB-C Kablosuz Mikrofonl - PttAVM.com pttavm iyi ise 2700 iyi fiyat bence
PTT'deki mağazalar biraz sorunlu. Yani iade vb. durumlarda sıkıntı yaşanabiliyor.

Redragon K628'i aktif kullanıyorum ve çok memnunum açıkçası. Tabii ki daha üst profesyonel modeller var ama gündelik kullanımlarda bluetooth modu olsun, oyunlarda kablolu mod olsun, yeterli performansı sağlıyor bana. Modlamalar falan da yaptım ama halen sağlam. Bozulana kadar değiştireceğimi sanmıyorum.

28.jpg

PTT'deki mağazalar biraz sorunlu. Yani iade vb. durumlarda sıkıntı yaşanabiliyor.

Redragon K628'i aktif kullanıyorum ve çok memnunum açıkçası. Tabii ki daha üst profesyonel modeller var ama gündelik kullanımlarda Bluetooth modu olsun, oyunlarda kablolu mod olsun, yeterli performansı sağlıyor bana. Modlamalar falan da yaptım ama halen sağlam. Bozulana kadar değiştireceğimi sanmıyorum.

Eki Görüntüle 2026403

Fotoğraftaki K628 mi? Ayrıca bilek desteğini nasıl alabilirim?

Keycaps'lerini Akko PBT ile değiştirdim. Bilek desteğini de Amazon'dan alabilirsin:

des
Keycaps'lerini Akko PBT ile değiştirdim. Bilek desteğini de Amazon'dan alabilirsin:

http://
[QUOTE="KafadanKontak, post: 2292...1NZRH&marketplaceID=A33AVAJ2PDY3EV [/QUOTE]

Ben de aynı klavyeden aldım da tam linkini atar mısınız?

Ben Void Elite'den daha iyi olduğunu düşünüyorum ve evet AUX 3.5mm ile de kullanılabiliyor.

Daha geçen hafta İtopya'da 2300 TL civarındaydı sıfırı. Bİraz beklerseniz bence düşebilir başka sitelerde de. Ama ben kulaklıkta her zaman Sıfır almaktan yanayım. Bir de garanti süresi ne kadar kalmış onu öğrenin bence.

Pedleri değiştirebilir miyim bilmiyorum yıpranırsa sorun çıkmasından endişeleniyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı