300TL'ye mekanik klavye önerisi

En sağlam dediğin markalarda bile bu kadar şikayet sayısı görebilirsin emin ol.
Kaldı ki fiyat/performans arayanlara hitap eden markalara göre bence düşük oranlar bunlar.
Ne kadar ekmek o kadar köfte!

Nerdeymiş bu oran bize de göstersene kanka :d
Bahsettiğin oranı ne güzel de uydurdun öyle. Hangi marka %90 sorunlu ürün üretip de ayakta kalabiliyor ?
Birincisi gamepowerın ürettiği bir şey yok, çinden aldığı markasız fason üretim dandik mallara marka basıp satan bir şirket. Siz gidin gamepower alın millete de önermeyin. :D:D

Birincisi gamepowerın ürettiği bir şey yok, çinden aldığı markasız fason üretim dandik mallara marka basıp satan bir şirket. Siz gidin gamepower alın millete de önermeyin. :D:D

Hahahahah gerçekten özellikle arayıp buraya şikayetleri atman çok komik. Gamepower avukatı değilim zaten de buraya şikayetleri atman kadar saçma bir şey yok Aynı sitede tonlarca kaliteli olarak bildiğimiz markaların şikayetleri de mevcut. Aldığın ürünü fiyatına göre kullanmazsan oraya bir şikayet daha eklersin. Cihazı kullanmayı bilmeyenler en azından kullanma kılavuzlarını okusun :)

Hahahahah gerçekten özellikle arayıp buraya şikayetleri atman çok komik. Gamepower avukatı değilim zaten de buraya şikayetleri atman kadar saçma bir şey yok Aynı sitede tonlarca kaliteli olarak bildiğimiz markaların şikayetleri de mevcut. Aldığın ürünü fiyatına göre kullanmazsan oraya bir şikayet daha eklersin. Cihazı kullanmayı bilmeyenler en azından kullanma kılavuzlarını okusun :)
Tamam hocam sen gamepower kullan yeter.

Birincisi Gamepower'ın ürettiği bir şey yok, Çin'den aldığı markasız fason üretim dandik mallara marka basıp satan bir şirket. Siz gidin Gamepower alın millete de önermeyin. :D:D

Kardeşim uğraşma. Anlamıyorlar. Zamanında aynı mesajları bende çok atıyordum. Zaman kaybı. Sen tavsiyeni yap gerisine karışma. İstiyorsa ziyan etsin parasını bırak. 🤭

Arkadaşlar inventusdan alacağım ininale attım parayı fakat ininal desteyi yok mu?
Arkadaşlar numarayı yanlış yazmışım düzeltiyorum fakat sonu 3 olması gerekirken 4 diye kalıyor.

Son düzenleme:
Birincisi Gamepower'ın ürettiği bir şey yok, Çin'den aldığı markasız fason üretim dandik mallara marka basıp satan bir şirket. Siz gidin Gamepower alın millete de önermeyin. :D:D

Arkadaş kanıtlamak için yeterince uğraşmış. Bozulma, elinizde patlama imkanı var. Neden hala bu kadar şikayet varken Gamepower'i zorluyorsunuz halen bilmiyorum. Zorla alacaksanız bilemeyeceğim. Ama şu an Gamepower'dan iyi bir sürü seçenek var.

Bu mesaj için ne kadar vakit harcadığını merak ettim.

Son düzenleme:
Güle güle kullanın, kullandığınız kadarıyla nasıl?

Dünden beri kullanıyorum Blue Switch olduğu için ses bayağı yüksek bizimkiler rahatsız olmadı henüz ışıkları çok iyi bayağı net ışık modları güzel tuşlara basım hisiyatı bayağı güzel memun kaldım ben.

Geri
Yukarı