3050 alınır mı?

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Ben mart 2020'de sistem yükseltmesi yaptım ama o zaman sadece işlemci, anakart ve RAM alabildim. Bildiğiniz gibi mining yüzünden şu an sadece ekran kartı almak enayilik. Donanım arşivinin videosunu gördüm ve 5000-6000 TL'den bahsediyor ve performansı bana gayet iyi geldi. Sizce alınır mı? Bir oyuncu olarak şu an RDR2 gibi bir şaheseri oynayamadım. İçimde bir burukluk var. Sadece o değil. Ne zaman bir oyun indirsem en düşük ayarlar falan. Bu beni üzüyor. Eğer fiyatı dendiği gibiyse alınır mı? Eğer böyle olursa ilk alanlardan biri olabilirim. Elimde 1050 var biraz da birikimim var. 1050 ne kadara satılır ve 3050 söylendiği fiyatta ise alınır mı?

Sistem:
anakart: MSI Z490-A Pro soket 1200 DDR4 4800
işlemci: Intel i5-10400F
ekran kartı: MSI GeForce GTX1050 Gaming 2G GDDR5 128bit
RAM: Corsair 16 GB 3600MHz CL18 Vengeance LPX.

Merhabalar arkadaşlar. Ben mart 2020'de sistem yükseltmesi yaptım ama o zaman sadece işlemci, anakart ve RAM alabildim. Bildiğiniz gibi mining yüzünden şu an sadece ekran kartı almak enayilik. Donanım arşivinin videosunu gördüm ve 5000-6000 TL'den bahsediyor ve performansı bana gayet iyi geldi. Sizce alınır mı? Bir oyuncu olarak şu an RDR2 gibi bir şaheseri oynayamadım. İçimde bir burukluk var. Sadece o değil. Ne zaman bir oyun indirsem en düşük ayarlar falan. Bu beni üzüyor. Eğer fiyatı dendiği gibiyse alınır mı? Eğer böyle olursa ilk alanlardan biri olabilirim. Elimde 1050 var biraz da birikimim var. 1050 ne kadara satılır ve 3050 söylendiği fiyatta ise alınır mı?

Sistem:
anakart: MSI Z490-A Pro soket 1200 DDR4 4800
işlemci: Intel i5-10400F
ekran kartı: MSI GeForce GTX1050 Gaming 2G GDDR5 128bit
RAM: Corsair 16 GB 3600MHz CL18 Vengeance LPX.
Net alınır. Ancak 3050 bence 7000'den aşağı olmaz. Malum vergiler sağolsun.

Net alınır. Ancak 3050 bence 7000'den aşağı olmaz. Malum vergiler sağolsun.
Hocam DA'nın videosunu izlediğimde firmaların ağzından laf almaya çalıştığını ve eğer yanlış değilse Rog Strix modelinin 6000 küsürden satılacağını söyledi.. Soğutma anlamında daha düşük olan modeller 5000 küsürlerde satılır diye düşünüyorum.
Zaten saf fiyatı 250 Dolar (3.3K)

Hocam DA'nın videosunu izlediğimde firmaların ağzından laf almaya çalıştığını ve eğer yanlış değilse Rog Strix modelinin 6000 küsürden satılacağını söyledi.. Soğutma anlamında daha düşük olan modeller 5000 küsürlerde satılır diye düşünüyorum.
Zaten saf fiyatı 250 Dolar (3.3K)
Olabilir hocam bu arada imkanınız varsa kesinlikle ROG STRIX modelini alın. OC ve Soğutma anlamında pik noktasıdır.

Bence uygun fiyata çıkacağı için ilk günden yani bugün bütün satıcıların sayfasını açın ve kartı yakalamaya çalışın. Sisteminizin geri kalan parçaları zaten oldukça iyi sıkıntı yok bu ekran kartını alınca çok güzel bir yükselteme yapmış olacaksınız. O 60 FPS üstü akıcı oyun deneyiminin ve göz alıcı grafiklerin tadını çıkarırsınız.

Alınır ama top seviye modelleri yüksekten çıkar inno3d'nin dual modeli var o bak 5000 bandına çıkabilir o kartı takip edin uyguna ancak o model çıkar 100-200 farkla asus,msi modelleri alınabiliyorsa onlarada bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı