Satılık 3050 Ti laptop i5 11320

Ghost0628

Hectopat
Arkadaşlar laptopumu satmayı düşünüyorum çünkü bir sorunu var ve garantiyle uğraşmak istemiyorum. Sorun şu ki VRAM dolduğunda oyunlarda FPS ve watt kullanımı düşüyor, belki yazılımsal belki donanımsal bilmiyorum. Üst kapakta ufak çizikler var belirsiz. Laptop alınalı 2-3 ay oluyor garantisi kutusu her şeyi mevcut. Fiyat olarak da ne yazacağımı bilmiyorum.
20.000 ₺ olarak başlayayım diyorum piyasayı bilen ve ciddi almak isteyen olursa yine fiyatı konuşuruz. Termal macun MX6 ile yenilendi GPU Full yükte Max 75 derece.
i5 11320H.
1 TB Kioxia M.2 SSD.
240 GB Intel SSD.
3050 Ti 90 watt.
16 GB Dual channel RAM.

Arkadaşlar neyini beğenmiyorsanız söyleyin ben de bileyim ona göre fiyat belirleyim veya kafanıza takılan bir şey varsa açıklayayım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar neyini beğenmiyorsanız söyleyin ben de bileyim ona göre fiyat belirleyim veya kafanıza takılan bir şey varsa açıklayayım.
3050Ti dizüstü bilgisayarların sıfırı şu an 21.000-24.000₺ bandında. Arızalı olduğunu düşündüğünüz, içinin açılıp macun yenilenmesi yapıldığı ve muhtemelen SSD takviyesi için yine içi açılmış bir bilgisayarı neredeyse sıfır fiyata satıyorsunuz. Muhtemelen fiyat beğenilmemiştir. Hele ki içi açılmış ürün ve macun da sizin tarafından değiştirlmişse garanti dışı kalmış bile olabilir.

Arkadaşlar laptopumu satmayı düşünüyorum çünkü bir sorunu var ve garantiyle uğraşmak istemiyorum. Sorun şu ki VRAM dolduğunda oyunlarda FPS ve watt kullanımı düşüyor, belki yazılımsal belki donanımsal bilmiyorum. Üst kapakta ufak çizikler var belirsiz. Laptop alınalı 2-3 ay oluyor garantisi kutusu her şeyi mevcut. Fiyat olarak da ne yazacağımı bilmiyorum.
20.000 ₺ olarak başlayayım diyorum piyasayı bilen ve ciddi almak isteyen olursa yine fiyatı konuşuruz. Termal macun MX6 ile yenilendi GPU Full yükte Max 75 derece.
i5 11320H.
1 TB Kioxia M.2 SSD.
240 GB Intel SSD.
3050 Ti 90 watt.
16 GB Dual channel RAM.

Marka model belirtilmemiş. Ayrıca zaten 3050 cihazlar o fiyatlarda geziyor.

Anladım hocam teşekkürler, o halde servise gönderip kullanmak en doğrusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı