3060'ı hangi siteden alacaksınız?

Az önce İncehesap müşteri hizmetlerinden Nazlı Hanım'la görüştüm. Kendisi Tekli satışın mümkün olmuyacağını açıkça belirtti satış için öngörüş olarak da GameGaraj, İtopya gibi siteler gibi haziran ayını gösterdi. ; Arkadaşlar sistemle beraber alınca kart ucuza gelmiyor. Kart'a minimum 9 bin TL vermiş oluyorsunuz. Yani benim gördüğüm kadarıyla konuştum ama çoğu firma öyle satacak.
Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor o zaman. Bana açıkça iki stoğun ayrı tutulduğu belirtildi.

Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor o zaman. Bana açıkça iki stoğun ayrı tutulduğu belirtildi.

Kesinlikle ve bu belirsizlik beni inanın 2 yıl yaşlandırdı. GameGaraj ile iletişime geçiyorum bir tekli satış yapılacak bir yapılmayacak diyor. İncehesap'da aynı şekilde. Bu nasıl bir şirket anlayışıdır? Nasıl bir organize çalışmadır? Kriz yönetimi sıfır üzerine sıfır. Tamam kazanç herkesin hedefi saygı duyarım şirket açısından en sağlıklı kazanç hangisiyse ona yöneliyorlar ama oyuncuların güvenini sarsmaktan başka bir işe yaramayacaktır anlaşılan.

Kesinlikle ve bu belirsizlik beni inanın 2 yıl yaşlandırdı. GameGaraj ile iletişime geçiyorum bir tekli satış yapılacak bir yapılmayacak diyor. İncehesap'da aynı şekilde. Bu nasıl bir şirket anlayışıdır? Nasıl bir organize çalışmadır? Kriz yönetimi sıfır üzerine sıfır. Tamam kazanç herkesin hedefi saygı duyarım şirket açısından en sağlıklı kazanç hangisiyse ona yöneliyorlar ama oyuncuların güvenini sarsmaktan başka bir işe yaramayacaktır anlaşılan.
İşte zamanla insanlar 300 500 fazla verip Amazon gibi daha profosyonel satıcılardan almaya başlıyor yavaş yavaş. Acilen satış konusunda düzeltmeleri gerek kendilerini. Paragözlülük en uç noktada hepsinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı