32 BIT PC'de 64 BIT Oyun Açmak

İnternetten Windows 10 64Bit imajını indirip kuracaksınız. Ardından, Kinguinden CD Key alıp etkinleştireceksiniz. Sorunuza gelirsek, hayır açamazsınız.
CD Key'i Haziran'ın 9'unda alacaktım çünkü yeni sistem alacağım neyse artık idare edeceğiz. Çoğu sevdiğim oyunu da bitirdim. Witcher 2, Medal of honor, Pay day 2 felan idare ederim 1 ay daha sonra zaten yeni sistem yorum yazanlara teşekkürler.

Aslında orta seviye bir sisteminiz var, çoğu oyunda da yeterli olacaktır. Böyle bir sisteme 32 bit Windows kurmak büyük hatadır. 64 bite geçmek için format atmanız gerekecek ancak kurulumdaki her aşamanın anlatıldığı ve uygulamasının oldukça kolay olduğu bir rehberimiz mevcut.

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum
Bizim bakkal sağ olsun bende geçenlerde fark ettim bir yıl fark etmemiştim. Sniper Elite 4 çıkmış onu indirdim 32 BIT felan diye hata verdi araştırdım. PC'nin 32 BIT olduğunu öğrendim sonra düşündüm ben geçen yıl GTA 5 felan oynuyordum diye. Sonra bakkala format attırmaya gittiğimiz aklıma geldi.

Aslında neden onlara format attırıyorsunuz anlamıyorum. Yapacağınız tek şey, ayarlardan bu bilgisayarı sıfırla demek. Neden onlara para veriyorsunuz ki? Çok basit bir şey.

32 Bit olmasının bir diğer dezavantajı ise 4GB'dan fazla RAM kullanıyorsanız etkisiz kalmasıdır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı