32 GB RAM gerekli mi?

Ben de aynı model aldım. Ama Corsair'de maalesef iki üretici var. Denk getiremedim aynı ikisini.

Hocam o çok saçma ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Mesela ben bunu alacağım bu hafta =>

İleride yine "KF432C16BB1/16" yazdığımda bizzat aynı marka ve model harfi harfine çıkacak.

Ben de aynı model kodundan aldım. Kutularına da baktım. İkisi arasında sanırım üretici farkı var. O nedenle biri Hynix tarafından üretilmiş diğeri Samsung. Yani sorunsuz çalışıyorlar ama OC yaparken sapıtaibliyor.

Hogwarts Legacy oyunundan sonra 32 GB gerekliliği daha iyi anlaşıldı. Son 3 yıldır 16 GB'ı aşan birkaç oyun zaten vardı. 2023 yılında aşanların sayısı giderek arttı.

Rust.png

Hogwarts Legacy oyunundan sonra 32 GB gerekliliği daha iyi anlaşıldı. Son 3 yıldır 16 GB'ı aşan birkaç oyun zaten vardı. 2023 yılında aşanların sayısı giderek arttı.

Eki Görüntüle 1694798
Aslında sistem ram limitine gelince kendini geri plana alıyor performans olarak. Ama tabi 32 olunca açıyor tüm limit çakralarını.

Ben de aynı model kodundan aldım. Kutularına da baktım. İkisi arasında sanırım üretici farkı var. O nedenle biri Hynix tarafından üretilmiş diğeri Samsung. Yani sorunsuz çalışıyorlar ama OC yaparken sapıtaibliyor.

İlginç ya, ilk defa gördüm böyle bir şeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı