330.000 TL araba tavsiyesi

cemkayall

Hectopat
250 000 - 330 000 araba almayı düşünüyorum. En önemlisi alıp bir süre sonra satarken sıkıntı yaşamak istemiyorum.

Bu aralıkta yeni modeller olarak Linea çıkıyor karşıma ama pek ısınamadım Linea'ya. Eski modeller olarak da Corolla (2000-2007 arası modeller) çıkıyor karşıma. Genel olarak yakıt açısından ekonomik ve tamir, yedek parça sıkıntısı olmayan(uygun fiyatlı olan) bişey bakıyorum.
Var mıdır piyasayı takip edenler?

Son düzenleyen: Moderatör:
250 000 - 330 000 araba almayı düşünüyorum. En önemlisi alıp bir süre sonra satarken sıkıntı yaşamak istemiyorum.

Bu aralıkta yeni modeller olarak Linea çıkıyor karşıma ama pek ısınamadım Linea'ya. Eski modeller olarak da Corolla (2000-2007 arası modeller) çıkıyor karşıma. Genel olarak yakıt açısından ekonomik ve tamir, yedek parça sıkıntısı olmayan(uygun fiyatlı olan) bişey bakıyorum.
Var mıdır piyasayı takip edenler?
Peugeot 206-207

C3 alabilirsiniz. Civic alabilirsiniz.

1 2 ay önce kadar vardi hocam, kupon araba belki düşer. Ama dediğiniz gibi bende bulamadım piyasada.
1-2 ay önceye kadar neler vardı neler :) piyasa durmuyor her gün değişiyor fiyatlar

Hocam opeller sıkıntılı araba diye duyuyorum hep. Sık sık arıza yapar deniliyor. O yüzden opel hiç düşünemiyorum.

C3 alabilirsiniz. Civic alabilirsiniz.
Hocam civic 2002 civarı modeller çıkıyor, çok yaşlı araba da almak istemiyorum. Satıcam ilerde sıkıntı yaşmiyim. Ama C3 leri araştırıyorum

Hocam opeller sıkıntılı araba diye duyuyorum hep. Sık sık arıza yapar deniliyor. O yüzden opel hiç düşünemiyorum.
Babam 4-5 yıldır Astra H 1.3 dizel kullanıyor. Aldığından beri sadece arka kapı kolu bozuldu, bazen çalışmıyor. Başka bakım hariç bir kere sanayiye gitmedi. Hatta sorun çıkarmayan ilk arabası bu sanırım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı