3400 TL Ekran Kartı Önerisi

Yazılım sıkıntısı var diye biliyorum.

Ben RX 590 kullanıyorum herkes karttan şikayetçi neredeyse ama ben bu zamana kadar tek bir sıkıntı yaşamadım adamlar sürekli Driver çıkarıp var olan sorunlaru hallediyorlar ben olsam 5700XT alırdım çünkü RTX 2070 Super performansı veriyor.

Ben RX 590 kullanıyorum herkes karttan şikayetçi neredeyse ama ben bu zamana kadar tek bir sıkıntı yaşamadım adamlar sürekli Driver çıkarıp var olan sorunlaru hallediyorlar ben olsam 5700XT alırdım çünkü RTX 2070 Super performansı veriyor.

Şans mı artık bilmiyorum da hiç AMD ekran kartı kullanmadım ama ben şanssız bir insanım ve bana kesinlikle denk gelir bütün hatalar.
Bir de sadece NVIDIA kullanmayı seviyorum yenilik iyidir ama ben yenilikçi değilim.

Ryzen 5 2600 ile rtx 2060S biraz dar boğaz yapabilir , bir iki yıl götürür fakat , gpu dan tam performans alabilmek için ryzen 3. nesil bir işlemciye geçmenizi öneririm. Almışsınız gerçi fakat paradan tasarruf olması amacıyla gtx 1660S Gigabyte modeli de iyi bir alternatif olabilir , başka sistem kuracak arkadaşlar için alternatif.

Ryzen 5 2600 ile RTX 2060S biraz dar boğaz yapabilir, bir iki yıl götürür fakat, GPU'dan tam performans alabilmek için Ryzen 3. nesil bir işlemciye geçmenizi öneririm. Almışsınız gerçi fakat paradan tasarruf olması amacıyla GTX 1660S Gigabyte modeli de iyi bir alternatif olabilir, başka sistem kuracak arkadaşlar için alternatif.

İşlemcimi ileride değiştirmeyi düşünüyorum oynadığım oyunlar Intel ağırlıklı olduğu için büyük ihtimal ile i5 10600K veya 9600K alırım diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı