3400₺ ekran kartı önerisi

Athlon 200GE APU işlemci kullanıyorum, RX Vega 3 grafik işlemcisi var içinde ve hiçbir hata almadım şu ana kadar 2 aydır kullanıyorum.
APU olanda mı aynı driver vesaire AMD GPU gibi ?
Hocam sisteme baktım, kasayı Carbide SPEC-05 ile değiştirmeniz gerekiyor bu 3 TL daha pahalı oluyor, RX 5600XT Thicc 3 Ultra eklediğimze 1160 TL düşüyor fiyatı, fakat SSD'si James Donkey olduğu için pek emin olamadım ayrıca 500 GB'ın yeterli olacağını düşünmediğimden bir tane Seagate 1 TB HDD ekledim ve HDD 350TL tuttu(Kasada HDD yok). Böylece kasanın fiyatı 7489 TL tuttu.
Game Power Horizon kasa kötü mü yani 80+ ne oluyor

Game Power Horizon kasa kötü mü yani 80+ ne oluyor

Kasa hakkında pek bir bilgim yok fakat içindeki PSU Gamepower'ın olduğu için önermem. Hem forumdaki arkadaşlar hem de kullanan insanların çoğu memnun değil. 80+ verimlilikle ilgili bir sertifikadır, güvenlikle bir ilgisi yoktur. Böyle pahalı bir sistemi emanet edecekseniz kalitesini kanıtlamış markalara yönelseniz iyi olur. Corsair kasasını seçtiğimzde sadece 3 TL fark oluşuyor. Corsair kasasındaki PSU 550W güzel bir PSU'dur. 550W sisteminize yeterli olacaktır.

Kasa hakkında pek bir bilgim yok fakat içindeki PSU Gamepower'ın olduğu için önermem. Hem forumdaki arkadaşlar hem de kullanan insanların çoğu memnun değil. 80+ verimlilikle ilgili bir sertifikadır, güvenlikle bir ilgisi yoktur. Böyle pahalı bir sistemi emanet edecekseniz kalitesini kanıtlamış markalara yönelseniz iyi olur. Corsair kasasını seçtiğimzde sadece 3 TL fark oluşuyor. Corsair kasasındaki PSU 550W güzel bir PSU'dur. 550W sisteminize yeterli olacaktır.
Tamamdır o zaman.
Hoca bunu buldum bu da mı aynı

Son düzenleme:
Arkadaşlar cahil dedim diye bana öyle konuşma diyenler olmuş. Ben sözümün arkasındayım 3400 TL'ye 1660 Super öneren kişi bana cahil dediği için. Bazı arkadaşlar alınmış benim suçum değil. O arkadaşa lafım hala geçerli😉 ayrıca emoji atanlara çok teşekkür ediyorum 20 mesajda 30 beğenim olmuş.

Geri
Yukarı