34000 TL sistem önerisi

Bütçe
34000 TL
Yarın depomuza uygun parça olup olmadığına bakacağız yoksa ithalatçıdan talep edip size kargo edeceğiz.
Hocam iyi akşamlar acaba yedek parça bulabildiniz mi ? Ayrıca hiç iletişim adresi vermedim teknik desteğinize de belirtmedim sıkıntı olmaz değil mi iyi çalışmalar dilerim.

Hocam render da değil aslında Ansys adlı bir program bilginiz var mı bilmiyorum. Açıkçası bende NVIDIA tercih edecektim ancak bir türlü fiyatları düşmüyor.

@messinicocugu
O kasanın sitede boş versiyonu da var. Onu satın alıp kasa arkasına 1 adet arctic p14 takmanı. Önlere de 3 adet f14 takmanı tavsiye ederim. Yanlara da 2 tane ucuz fan takabilirsin. Üste 360mm AIO takarsan 4 exhaust 5 intake fanın oluyor. R9 5900x'e 190w verdim max 72 derece gördüm.

O kasanın sitede boş versiyonu da var. Onu satın alıp kasa arkasına 1 adet Arctic P14 takmanı. Önlere de 3 adet F14 takmanı tavsiye ederim. Yanlara da 2 tane ucuz fan takabilirsin. Üste 360mm AiO takarsan 4 exhaust 5 intake fanın oluyor. R9 5900X'e 190W verdim Max 72 derece gördüm.

Hocam artık kasayı aldım kurulum aşamasına geçtim yine de ilgin için çok teşekkürler.

Yazdırmadan Windows kuramazsiniz hocam.

Kasayı birleştirdiniz mi?

Hocam anakartı kasaya monte edeceğim de nereye takacağımı anlayamadım. D

Geri
Yukarı