35.000 liraya 2000 model renault 19 Avrupa alınır mı?

.

İlan başlığını görünce acaba piyasa nasıl diye bakayım dedim.
Sıfır araç vergileri mi yüksek insanımız çok mu akıllı ya da çok mu saf anlamış değilim.

Her ikisi de. Bugün sıfır bir araba almak istediğinizde, devlete 1, bankaya 1 araba alıyorsunuz. Yani vergiler ve devamında ki masraflar çok yüksek. Onun dışında bu millet yok mu bu millet. Yani 10'dan 100'e bir sürü tofaş ilanı atabilirim buraya arkadaşlar. Saçma sapan fiyatlar yazıyor ve bu tamamen sarı siteye göre düzenleniyor. Bazı insanlar alacağı arabının yurt dışından fotoğraflarını alıp sarı sitede düşük fiyata koyuyor ki piyasa düşsün de kendisi satın alabilsin diye. En son bir düzenleme gelecekti ama ne oldu bilmiyorum. Gidin Haciz'den daha ucuza alın kesinlikle. Dini meseleler pek umrunuzda değil ise yapıştırın açıkcası...

Teşekkürler arkadaşlar içim zaten hiç ısınmamıştı bu fiyata o arabaya. İkinci el piyasası düzelene kadar bekleyeceğiz galiba ancak ben 21 yaşındayım ve bu ülkede pahalanıp tekrar ucuzlayan hiçbir şey görmedim. İnsanlarımız güya kar ettiğini sanıyor ama bugün o paraya sattıkları arabayı 2 gün sonra geri almıyorlar. Ayrıca hükümette bur konu ile ilgili hiç ilgilenmiyor ki zaten biliyorsunuz ülkemizdeki araç fiyatları yurt dışına göre 3 katı. Hayırlısı neyse o olsun.
Hocam conta yakınca motor bloğunun bile yamulma riski var özellikle hondalarda çok görülür alüminyum blok kullanıldığı için çoğu modelinde ben baktım piyasaya 1.6 R19'lar maksimum o fiyat bir de sizin baktığınız conta yakmış kafadan 3-0 yani hiç girmeyin derim. Bu arada 42 binde isteyen var onlara bir şey demiyorum zaten :)

Neredeyse benim le yaşıt araba 42 bin ediyor. Biz bu günleri hiç unutmayacağız...

Alınmaz. 15-20 den fazla etmez o araba en fazla o rakamda. Performans dandik ve düz vites araba et etse 15 eder. Şahinler zaten 10 dan fazla etmez.

Alınmaz. 15-20 den fazla etmez o araba en fazla o rakamda. Performans dandik ve düz vites araba et etse 15 eder. Şahinler zaten 10 dan fazla etmez.
Hocam piyasa o kadar kötü haldeki satıcılarda bir havalar bir havalar güya akıllarınca kar ediyorlar. Zamanla anlarlar yaptıkları yanlışın nelere sebep olduğunu diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı