35 40 derece arası ortamda 80 derece laptop normal mi?

Gökay Ünlü

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 35 ile 40 derece arası bir ortamda bulunuyorum. Bilgisayarda sadece oyun indiriyorum boşta gibi bir şey. 80 dereceleri görmesi normal mi?

Merhaba, 35 ile 40 derece arası bir ortamda bulunuyorum. Bilgisayarda sadece oyun indiriyorum boşta gibi bir şey. 80 dereceleri görmesi normal mi?

80 derece normal degil bende Monster var dogal gaz gibi ısınıyor boşta 55 derece alıyorum termal macun yenilemen lazım.

CPU ve GPU özellikleri, boştamı yük altındamı buna göre değişir Görev Yöneticisi'nden bilgisayarın yük durumunuda inceliyebilirsin fakat sadece oyun indirirken bilgisayar ne kadar fazla yük altına girebilir bu da ayrı bir soru, normal olduğunu sanmıyorum içini kontrol etmekte fayda var.

O zaman korsan bir şey yüklediysen miner virüs bulaşmış olabilir eger bir şey kurmadıysan aldığın yere iade talebi oluştur.
Valla bilemiyorum ya. Dükkan fırın gibi sıcak ben bile ter içindeyken bilgisayarın 80 derece olması pek endişelendirmiyor beni. Ayrıca turbo moduna alınca 65 70 lere geri döndü.

Vallahi bilemiyorum ya. Dükkan fırın gibi sıcak ben bile ter içindeyken bilgisayarın 80 derece olması pek endişelendirmiyor beni. Ayrıca Turbo moduna alınca 65 70'lere geri döndü.

Tamam senin için sorun yoksa iyi eglenceler fakat ben olsam iade ederdim.

ben oyundayken 35 derece havada 90 dereceleri görüyorum ama boştayken genelde 40-50 arası oluyor laptopu kullandığınız zemine görede değişebilir hava çıkışının olacağı bir zeminde denerseniz farkı anlarsınız

Geri
Yukarı